Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Сервісний центр Assistant

Ваш успіх - наша турбота.

до брендів

Компанія Assistant піклується про настрої своїх клієнтів. У цьому вона висловлює свою філософію. А ми підтримуємо її і робимо все, щоб користувачі продукції не засмучувалися в разі поломки техніки.

Ремонт Assistant дозволяє впоратися з будь-якими порушеннями і значно продовжити термін служби улюблених гаджетів. Наші майстри знають всі нюанси роботи пристроїв цього бренду і зможуть вирішити навіть неординарні завдання.
Планшети та електронні книги стали невід’ємною частиною більшості користувачів. Разом з тим їх ремонт вимагає особливої ​​обережності. Наші чарівники приготували свої зілля для будь-якої поломки, їх не налякаєш навіть драконом.

Приходьте до нас і ми простими словами, без розумних слів розповімо, що ж трапилося з вашим другом. Виконуємо свою роботу якісно і з душею. Сервісний центр Assistant в Києві Skeleton співпрацює з клієнтами по всій країні: Відведіть техніку поштою і через час зможете отримати назад вже функціонуючий девайс.

Немає часу на поїздку в наш сервіс, але гаджет вже кричить “полагодь мене”? Немає проблем! Надішлемо кур’єра, який забере і після ремонту привезе техніку назад. У нашій майстерні знайдеться рецепт для будь-якої несправності.

Що ми ремонтуємо?

Категорії техніки , які обслуговуються Вид ремонту

Планшетигарантійний * / платний ремонти
Смартфонигарантійний * / платний ремонти
* Не забудьте взяти коробку, копію чека та гарантійний талон

Чому ми

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

Прозорий сервіс

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Skeleton Skeleton