Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Сервісний центр Jeka

Сучасна українська компанія Jeka, виробник надійної і якісної техніки, яка доступна кожному! До брендів

до брендів

Планшети супроводжують нас на зустрічах з клієнтами, допомагають зайняти дітей мультфільмами, швидко дізнатися новини або почитати електронну книгу. Так, це техніка не першої необхідності, але в разі її поломки життя стає менш комфортною.

Продукція від українського бренду Jeka відрізняється компактністю, довгим терміном служби і стильним дизайном. Виробник подбав про хороше оснащення, але виключити поломки неможливо. Навіть найнадійніша деталь в світі виходить з ладу. На жаль, нічого вічного ще не винайшли. Але ремонт Jeka можна замовити в Skeleton: майстри значно продовжать термін полюбилася техніки.
Ви вирішили спробувати нову програму і завантажили віруси. Планшет образився і не хоче більше нормально функціонувати. На додачу файли можуть самостійно віддалятися з пам’яті або, навпаки, з’являтися нові. Або планшет пройшов випробування на можливості польоту з висоти 3 м. Або занурення в воду.

Сервісний центр Jeka в Києві Skeleton вирішує ці та інші проблеми. Кращі в світі рятувальники цифрової техніки мають необхідне обладнання і особисто розроблені рецепти зілля, під дією яких оживає все. Приїжджайте до нас в офіс і переконайтеся в цьому самі.

Що ми ремонтуємо?

Категорії техніки , які обслуговуються Вид ремонту

Планшетигарантійний * / платний ремонти
Смартфонигарантійний * / платний ремонти
Портативна акустикагарантійний * / платний ремонти
Аксесуаригарантійний * / платний ремонти
* Не забудьте взяти коробку, копію чека та гарантійний талон

Чому ми

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

Прозорий сервіс

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Skeleton Skeleton