Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Сервісний центр SmartYou

Легко, просто та доступно!

до брендів

Смарт-годинники від бренду SmartYou – розумні девайси, які роблять наше життя комфортніше. На тренуваннях можна стежити за пульсом, ввечері дивитися свою активність, отримувати повідомлення з соціальних мереж або навіть слухати музику.

До гарних речей швидко звикаєш і в разі поломки дуже засмучуєшся. Але коли під рукою сервісний центр Skeleton будь проблеми не здаються вже такими великими. Ремонт SmartYou виконають професіонали своєї справи і пожвавлять навіть втоплені девайси.
Ми – за чесність! Тому весь прайс доступний на сайті. Вам не потрібно кілька разів уточнювати вартість роботи, а заздалегідь прорахувати все. За довгі роки своєї роботи (з 1999 року) ми знайшли ефективні рішення будь-яких несправностей. Заощаджуємо ваш час і гроші в тому числі, тому що з першого разу “потрапляємо в яблучко” і усуваємо неполадки.

Наш секрет – в унікальних зілля, які ми розробляємо для вирішення ваших проблем. Під їх дією оживають навіть динозаври. Немає часу, щоб приїхати до нас в офіс? Викликайте кур’єра і ми самі приїдемо до вас, заберемо гаджет, відремонтуємо і привеземо назад.

Сервісний центр SmartYou в Києві Skeleton продовжує термін служби ваших улюблених смарт-годин, адже це куди дешевше, ніж купувати нові.

Продукція SmartYou

Категорії техніки, які обслуговуються Вид ремонту

Смарт-годинникигарантійний * / платний ремонти
Гіробордигарантійний * / платний ремонти
Електросамокатигарантійний * / платний ремонти
* Не забудьте взяти коробку, копію чека та гарантійний талон

Чому ми

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

Прозорий сервіс

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Skeleton Skeleton