Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт насосних станцій

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Ремонт насосних станцій ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
 • Ремонт насосних станцій

Побутові та промислові насосні станції потребують регулярного технічного обслуговування. Їхні конструктивні елементи зношуються через вплив перекачуваних рідин. Постійний контакт із забрудненими, інертними та хімічно активними середовищами виводить з ладу насос, гідроакумулятор, зворотний клапан та інші деталі. Розібратися із поломкою насосних станцій непросто. Сервісний центр Skeleton зробить ремонт насосних станцій так, що їхні фактичні характеристики відповідатимуть заявленим.

Ціна на послуги ремонту насосної станції

Перелік робіт Вартість
Мінімальна вартість послуг, оплачується в будь-якому випадку. Може включати, але не обов'язково: поверхневий огляд, тестування, підбір/пошук запчастин, технічної документації, збирання/розбирання тощо. 400
Мінімальна вартість послуг 400

Основні поломки насосних станцій

Насосні станції виходять з ладу незалежно від торгової марки, потужності, продуктивності та інших параметрів. Устаткування ламається через скупчення нерозчинних домішок, перегріву електродвигуна, пошкодження запчастин, що рухаються. Найчастіше відбувається раптова відмова системи. Сервісний центр усуне дефект у побутових та промислових насосних станціях, відремонтувавши:

 • двигун насосу;
 • мембранний бак;
 • обертовий вал;
 • зворотній клапан;
 • гідравлічні ущільнення;
 • фільтри;
 • манометр;
 • автоматику.

Фахівець визначить, чому відбувається витік, знижується натиск, накопичуються тверді відкладення, збиваються налаштування блоку керування. Можете замовити ремонт насосної станції багатоступінчастого типу, з відцентровим, поверхневим та занурювальним насосом.

Переваги ремонту насосних станцій у Skeleton

Сервісний центр спеціалізується на ремонті техніки та різного обладнання, у тому числі побутових та промислових насосних станцій. Усуває несправності будь-якої складності у насосах для водо- та теплопостачання, басейну, харчової галузі. Звіряє робочі показники з кресленнями та паспортом обладнання.

Як відбувається ремонт насосних станцій:

 1. заповнюєте заявку на сайті – менеджер передзвонює для уточнення даних;
 2. передаєте обладнання сервіс — майстер проводить діагностику;
 3. залишаєте насосну станцію на ремонт – фахівець підбирає необхідні запчастини та виконує ремонтні роботи;
 4. приймаєте роботу – отримуєте гарантійний талон.

У сервісному центрі Skeleton замовляє ремонт насосних станцій Київ та міста України. Обладнання передають через кур’єра чи Нову пошту. Щоб дізнатися більше, зателефонуйте або залиште заявку.

Які строки на ремонт насосних станцій?

За наявності запчастин та типового дефекту, ми оживляємо насоснb станції протягом 5-10 робочих днів, у середньому. Якщо потрібно замовлення запчастин або поломка не типова, терміни ремонту обумовлюються індивідуально.

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Взято відгуків у наших клієнтів: 50
Середня оцінка послуги: 4.65
ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua