Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Сервісний центр Pixus

Сучасна українська компанія Pixus, виробник надійної і якісної техніки, яка доступна кожному!

до брендів

Pixus пропонує MP3-плеєри, смартфони і планшети. Продукція відрізняється високою якістю і стильним дизайном. Як і у будь-який іншої техніки, трапляються поломки: через зношеність окремих механізмів або неправильної експлуатації. У будь-якому випадку, ремонт Pixus повинен здійснюватися руками досвідчених майстрів.

Skeleton готовий запропонувати набагато більше! До ваших послуг не просто професіонали своєї справи, а чарівники, в арсеналі яких є зілля від будь-якої недуги: будь то розбитий екран або вийшов з ладу роз’єм. Знайдемо рішення для будь-якої проблеми.
Музика – це без перебільшення невід’ємна частина життя. У нашому офісі теж грають улюблені треки команди, особливо в перервах. Чарівники ж теж люди! Але коли улюблений плеєр дає збій, слухати треки відпадає бажання: немає нічого гіршого поганої якості звуку. Ми повернемо колишнє звучання улюбленим мелодіям. Полагодимо непрацюючі кнопки або реабілітуємо музичного одного після польоту або занурення в воду.

Смартфон – це взагалі багатофункціональна техніка: музика, будильник, книга, розваги в одному пристрої. Так, ми знаємо, як без нього важко обійтися. Тому сервісний центр Pixus в Києві Skeleton заздалегідь підготував усе необхідне для своєчасного ремонту гаджетів.

Продукція Pixus

Категорії техніки , які обслуговуються Вид ремонту

Планшетигарантійний * / платний ремонти
Смартфонигарантійний * / платний ремонти
Портативна акустикагарантійний * / платний ремонти
Аксесуаригарантійний * / платний ремонти
* Не забудьте взяти коробку, копію чека та гарантійний талон

Чому ми

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

Прозорий сервіс

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Skeleton Skeleton