Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт Apple

Техніка Apple, цифрова техніка, побутова техніка, офісна техніка

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

Техніка Apple

Техніка Apple

Щоб не засмучувати апологетів марки “Аpple”, скажімо, що з цією технікою теж іноді виникають дрібні проблеми, здатні привести до необхідності її ремонту. Звичайно ж, дрібного і зовсім незначного. А його “несподівана” вартість обумовлена ​​значущістю самого бренду.
Для інших скажімо, ремонтуємо як і будь-яку іншу техніку. Залізо є залізо, і що там у нього на думці, знають тільки наші електронщики найвищої кваліфікації, тому що спілкуються з ним на “ти”. Вони виводять всі ці примхливі гаджети на чисту воду, і повертають їх власникам оновленими, просвітленими і готовими працювати як раніше.
Якщо ж з будь-яким киянином або гостем столиці сталося непоправне (з вашої точки зору) і необхідний ремонт техніки “Apple”, Київ відповість численними пропозиціями відновити статус кво. А серед усього цього розмаїття яскравою зоряної рисою прокреслені “Скелетон”. Дотримуйтесь в цьому напрямку, і ваш взбрикнувший електронний помічник знову стане поступливим і слухняним.
Наша географія незмінна. За забитим пробками мостах, через негоду чи спеку ми кожен день займаємо Лівий берег. Тому люди, які мріють зробити якісний ремонт техніки “Apple”, але не бажають покидати межі рідного району Позняки, можуть заспокоїтися, “Скелетон” з вами на проспекті Григоренка, 22/20.
Ремонт “Apple”, який пропонує Київ, не обмежений складністю. Наші фахівці, наприклад, відремонтують ваш пристрій, навіть якщо його переїхав тролейбус. Ось тільки ціна його буде, як за новий, навіть трохи дорожче (ручна збірка все таки). Але якщо ваш гаджет доріг вам як пам’ять, приїжджайте до нас на Позняки.
Взагалі, вартість нашого ремонту часто нижча за середню по Києву, ми ж ремонтники, а не реставратори. Хоча, якщо привезете яке-небудь “Яблуко”, ровесник динозаврів, ми і його пожвавимо. Але словосполучення “Соціальна справедливість” для нас не пустий звук. Ми за те, щоб всі ціни відповідали цьому поняттю.
Розробники з транснаціональних компаній намагаються зробити продукт, за принципом “покористувався і викинув”. Електронні пристрої з логотипом яблука стають все “розумнішими” і складніше (до речі, і дорожче). Але не переживайте, наші майстри подолають найвитонченіший мозок. Будь-“Apple” розберемо, полагодимо, поправимо, налаштуємо і буде як новенький.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua