Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Сервісний центр Ariete

На сьогоднішній день продукція Ariete популярна в багатьох країнах Європи. Побутові прилади італійської торгової марки завоювали довіру і любов покупців, завдяки технологічності і функціональності.

до брендів

Італійський бренд Ariete пропонує побутову техніку в незвичайному і яскравому виконанні. До того ж, продукція задоволена проста в управлінні, а її якість відповідає міжнародним стандартам. Прилади стають незамінні на кухні і вдома.

Але, як і будь-яка інша техніка, вони виходять з ладу: діти вирішили побавитися і розігріти в мікрохвильовці предмет абсолютно неїстівний або одного ранку кухонний комбайн відмовився виконувати свої завдання. Ремонт Ariete в сервісному центрі Skeleton подарує улюбленим приладам нове життя.

Повною мірою усвідомлюючи важливість побутових приладів для сучасної людини, ми заздалегідь готуємо необхідні зілля для їх ремонту. Знайомимося з новинками бренду і передбачаємо можливі поломки. Ви тільки прийшли до нас, щоб полагодити кавоварку і ми тут же пропонуємо всі доступні рішення.

За роки своєї роботи бачили все, тому нас вже не злякаєш нічим. Ще хвилину тому зламана мікрохвильовка і за сумісництвом ваша права рука на кухні наводила тихий жах, а тепер ви стоїте в нашому офісі і розумієте, що ніякі поломки не страшні. Кращі в світі чарівники в своїх руках оживляють все. До того ж, сервісний центр Ariete в Києві Skeleton обладнаний всім необхідним оснащенням для якісної роботи.

Що ремонтуємо?

Категорії техніки , які обслуговуються Вид ремонту

Всі види технікигарантійний * / платний ремонти
* за узгодженням з виробником

Чому ми

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

Прозорий сервіс

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Skeleton Skeleton