Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Сервісний центр Braun (Браун)

Надійність і довговічність продукції, що випускається - це Braun. Створена для того, щоб спростити і покращити ваше життя.

до брендів

Продукцію Braun відрізняє незмінна німецька якість, яке гарантує довгі роки безвідмовної служби техніки. Так, вона може років 10 прослужити без жодного натяку на поломку, але в один прекрасний ранок соковижималка відмовиться подавати вам бажаний напій на сніданок, а праска гладити сорочку чоловіка на важливу зустріч.

Панікувати не потрібно, ваше завдання – віддати техніку в сервісний центр Браун в Skeleton. Довіртеся нам і вже зовсім скоро улюблений прилад буде, як новий. Чарівні зілля, в основі яких лежить багаторічний досвід наших кращих майстрів, воскрешають будь-яку техніку.

Сервісний центр Браун в Києві

Бренд радує нас сучасними рішеннями. З одного боку, це розширює функціональність пристроїв і покращує їх якість, а з іншого – ускладнює ремонт. Тому радимо не випробувати свої сили і відразу ж віддавати зламану електроніку в надійні руки наших майстрів.

В сервісний центр Braun Skeleton клієнти звертаються з такими проблемами:

Пароварка відмовилася вважати час приготування або зовсім вирішила “заснути” і більше не включатися.
Праска погано функціонує в певних режимах, відмовляється нагріватися до потрібної температури.
Плойка або праску відмовляються включатися або не хочуть регулювати режим.

Ми працюємо з 1999 року і за цей час бачили все. Наш накопичений досвід дозволяє створювати унікальні рецепти для лікування будь-якої електроніки від різних недуг. Зілля оживляють навіть драконів і з вашою технікою вже точно впораються.

Сервісний центр Braun в Києві Skeleton оснащений необхідним обладнанням згідно з нормами промислових стандартів. У наших фахівців є все необхідне, щоб ваші улюблені пристрої знову працювали, як нові.

Пояснимо простими словами, в чому полягає поломка, і розповімо, як її найкраще виправити. Ми ведемо чесну співпрацю з клієнтами, тому весь актуальний прайс вказано на сайті. Чи зможете заздалегідь розрахувати ціну послуг.

Захотіли зробити улюблений смузі, але у вашого блендера це не входило в плани і він відмовляється виконувати ваші завдання? Привозите його до нас, розберемося, у чому причина. Немає часу на поїздку? Немає проблем: телефонуйте нам і ми надішлемо нашого кур’єра. Він надійно упакує вашу техніку і доставить її до нас, ми приберемо всі несправності і доставимо вже справний пристрій назад.

Коли праска відмовляється гладити сорочку чоловіка, у якого ввечері важлива зустріч, на допомогу приходить наша послуга з термінового ремонту. Кращі інженери зібралися в одному місці, щоб оживляти потрібні прилади за лічені хвилини. Вони використовують унікальні еліксири, в основі яких лежить багаторічний досвід роботи.

Ремонт Braun краще відразу довіряти професіоналам. Адже будь-яка самодіяльність без наявності необхідних навичок ще больш зашкодить техніці.

Що ми ремонтуємо?

Категорії техніки , які обслуговуються Вид ремонту

Техніка для домугарантійний * / платний ремонти
Техніка для кухнігарантійний * / платний ремонти
Техніка персонального доглядугарантійний * / платний ремонти
* Не забудьте взяти коробку, копію чека та гарантійний талон

Чому ми

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

Прозорий сервіс

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Skeleton Skeleton