Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Сервісний центр Delonghi (Делонгі)

DeLonghi – створити нове, зберегти краще.

до брендів

Delonghi – італійський бренд, один зі світових виробників побутової техніки. Продукцію вибирають за її високу якість і тривалий термін служби. Але з часом виникає багато проблем, в силу зносу деталей або через неправильну експлуатацію.

Сервісний центр Делонгі в Києві Skeleton подарує ще одне життя улюбленим приладів. Не потрібно буде купувати нову техніку, адже її ремонт або обслуговування обійдуться значно дешевше.
Ремонт Delonghi потрібно рідко, оскільки компанія контролює кожен етап виробництва. Але все ж механізми виходять з ладу і ми знаємо, як повернути їх працездатність.

Допоможемо в наступних ситуаціях:

Кавоварка перестала радувати смачною кавою, а замість цього його або взагалі немає, або смак не той.
Мультиварка вже не справляється з приготуванням їжі. Замість супу виходить каша, а м’ясо з “злегка” підсмаженою скоринкою.
Замість тостера, отримуєте згорілі грінки. Такий собі варіант сніданку.
Прасувальна система дає поганий пар, працює не у всіх режимах.

Впораємося з цими та іншими проблемами. Ми беремося навіть за самі неординарні завдання і бачили вже все. Нас не налякаєш ніякими домашніми експериментами і зовсім нестандартними поломками. В руках наших фахівців оживає все!

Delonghi сервісний центр в Києві Skeleton значно спрощує ваше життя. Шкода, що техніка не може хоча б попереджати нас “через тиждень я залишу тебе без сніданку, тому заміни мені цей механізм”. Ні, про наявність несправності ми дізнаємося за фактом і в самий невідповідний момент.

Нервувати і впадати в паніку точно не потрібно, навіть не знадобиться порушувати свій звичний графік. Просто зателефонуйте нам і наші кур’єри приїдуть і заберуть “зрадника”, приведуть його до тями і доставлять назад.

Що ми ремонтуємо?

Категорії техніки , які обслуговуються Вид ремонту

Кавомашинигарантійний * / платний ремонти
Кавоваркигарантійний * / платний ремонти
Техніка для домугарантійний * / платний ремонти
Техніка для кухнігарантійний * / платний ремонти
Інша технікагарантійний * / платний ремонти
* Не забудьте взяти коробку, копію чека та гарантійний талон

Чому ми

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Skeleton Skeleton