Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Сервісний центр Jabra

Ми – Jabra Ми робимо звучання життя краще.

до брендів

Jabra випускає продукцію, яка робить звучання життя краще. Гарнітура надихає користувачів бігти ще швидше, прибирати і готувати ще активніше або їхати на роботу з хорошим настроєм. Пропоновані пристрої дозволяють поринути в звучання мелодій в дорозі, спортзалі, на відпочинку і роботи.

Але варто внутрішнього механізму зламатися, як від хорошої якості не залишається і сліду. Або навіть якщо навушники не раз падали і тепер замість стильного дизайну отримуємо безліч подряпин і вм’ятин. Всі ці проблеми вирішує ремонт Jabra в сервісному центрі Skeleton. Наші рецепти воскрешають будь-яку техніку!
Наші чарівники винайшли унікальні ритуали: повірте, оживає все. Корпус стає ідеальним, динаміки звучать з колишньою потужністю, роз’єми і дроти знову цілі і неушкоджені. Ні, не чудеса, а результат багаторічного досвіду і практики.

Сервісний центр Jabra в Києві Skeleton обладнаний необхідними приладами згідно промисловим стандартам. У наших фахівців є все, що потрібно для якісного ремонту. Зіткнулися з поломкою техніки, але найближчим часом не вийде заїхати в гості до нашого офісу? Тоді ми їдемо до вас!

Прямо з сайту можна викликати кур’єра до себе додому або офіс: приїдемо, заберемо зламався одного, полагодимо і привеземо назад.

Продукція Jabra

Категорії техніки , які обслуговуються Примітка

Навушникигарантійний ремонт *
Гарнітуригарантійний ремонт *
* Не забудьте взяти коробку, копію чека та гарантійний талон

Чому ми

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.