Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Сервісний центр Kenwood

Kenwood – інновації для кулінарних шедеврів.

до брендів

З придбанням техніки Kenwood кожен значно полегшує собі життя: блендер швидше перемішує будь суміші, електром’ясорубка вмить перетворює м’ясо в фарш, на виручених плитах бренду їжа виходить особливо смачною.

Ремонт Kenwood – неминуча процедура для приладів. Від того, наскільки якісним він буде, залежить, скільки техніка зможе ще прослужити. Рекомендуємо не експериментувати і відразу довірити роботу найкращим майстрам на Землі – команді Skeleton.
Ми пройшли сертифікацію і авторизацію світових виробників техніки – ще одне підтвердження нашого якісного сервісу. Знаючи, наскільки важливими і незамінні можуть бути прилади в життя клієнтів, ми заздалегідь вивчили всі особливості продукції і підготували ефективні рецепти зілля.

Від нас ви не почуєте складних та незрозумілих термінів. У нас все зрозуміло: звичайною мовою розповімо, в чому проблема та як її можна усунути. Актуальні ціни ви можете дізнатись зв’язавшись з нами: цінова політика прозора та чесна для кожного.

Сервісний центр Kenwood в Києві Skeleton відкритий для клієнтів з усіх куточків країни: просто надішліть несправні прилади поштою. Чи не можете вибратися до нас в офіс? Телефонуйте нам і ми надішлемо свого кур’єра: він забере техніку, ми пожвавимо її і доставимо назад.

Що ми ремонтуємо?

Категорії техніки , які обслуговуються Вид ремонта

Техніка для домугарантійний * / платний ремонти
Техніка для кухнігарантійний * / платний ремонти
Інша технікагарантійний * / платний ремонти
* Не забудьте взяти коробку, копію чека та гарантійний талон

Чому ми

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.