Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт чайника WMF

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Ремонт чайника WMF ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
  • Ремонт чайника WMF

Электрический чайник дает возможность быстро вскипятить нужное количество воды. Он присутствует на каждой кухне и входит в число наиболее востребованной бытовой техники. Чайники WMF соответствуют европейским стандартам качества и безопасности. Они надежны, компактны удобны. Если чайник выходит из строя, то его можно принести к нашим специалистам. Они произведут ремонт чайника WMF в сжатые сроки, устранят неисправности и предоставят гарантию. Все услуги, начиная с диагностики и заканчивая заменой поврежденных компонентов, мастера оказывают заказчикам по привлекательной цене.

Skeleton — оживим все, даже динозавра!

Ціна на послуги ремонту чайників WMF

Перелік робіт Вартість
Заміна електричної вилки від 150
Ремонт силової частини від 450
Пайка, компонентний ремонт від 550
Ремонт кнопки від 250

Електричний чайник дозволяє швидко закип’ятити необхідну кількість води. Він присутній на кожній кухні та входить до побутової техніки, що користується попитом. Чайники WMF відповідають європейським стандартам якості та безпеки. Вони надійні, зручні. Якщо чайник виходить з ладу, його можна принести до наших фахівців. Вони зроблять ремонт чайника WMF у стислий термін, усунуть несправності та нададуть гарантію. Усі послуги, починаючи з діагностики та закінчуючи заміною пошкоджених компонентів, майстри надають замовникам за привабливою ціною.

Skeleton —цінуємо свою репутацію і Вашу техніку!

Які строки на ремонт чайника WMF?

Є ремонти, які ми виконуємо протягом 20 хвилин, але в середньому, це займає від 1 до 3 робочих днів. Наші інженери-ракета! Однак є ремонти, де потрібно дуже добре попрацювати) Тому оживлення займе трошки більше часу)

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

У вартість ремонту входить ціна комплектуючих?

Так, у вартість ремонту входить ціна комплектуючих.

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Взято відгуків у наших клієнтів: 81
Середня оцінка послуги: 4.805
ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua
Skeleton Skeleton