Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт духових шаф Whirlpool

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Ремонт духових шаф Whirlpool ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
 • Ремонт духових шаф Whirlpool

Електродуховки Whirlpool працюють у режимі гриля, конвекції, випікання і швидкого розігрівання. Вони спрощують приготування страв і замінюють мікрохвильові печі. Встановивши час і температуру або вибравши одну з програм, можна приготувати смачну вечерю. На жаль, навіть така техніка не вічна. Щоб не довелося купувати нову електродуховку, звертайтеся до досвідчених майстрів. Сервісний центр Skeleton працює понад 20 років і може зробити ремонт духової шафи Whirlpool AKP, AKZ, AKZM та інших серій.

Типові поломки духових шаф Whirlpool

Духові шафи не працюють після оплавлення проводки і контактів, пошкодження клем, перегорання запобіжників і ТЕНа. При перепадах напруги в мережі спрацьовує їхня система безпеки, після чого нерідко відбуваються збої в програмному управлінні. Ремонт духовки Вірпул замовляють з видимими ушкодженнями і прихованими дефектами, через які техніка не працює:

 • не вмикається;
 • не вимикає ТЕН;
 • не виставляє температуру;
 • не вимикається за таймером;
 • мимовільно вимикається;
 • не працює верхній або нижній ТЕН;
 • не вмикається або блимає світло;
 • не реагує на натискання сенсорний дисплей або ручки керування;
 • пропав звуковий сигнал;
 • з’явився будь-який код помилки з буквою F (потрібен ремонт контактів і плати управління);
 • працює в демо-режимі після збою в електропостачанні;
 • вмикається гриль під час виконання інших програм.

Якщо духова шафа не подає ознак життя, майстер перевірить блок управління і ланцюг живлення на обрив. Якщо замовляють ремонт духовки Whirlpool зі скаргами на поганий нагрів, то фахівець перевіряє ТЕНи, терморегулятор, датчик температури і мікроконтролер. У разі збоїв у режимі конвекції, НВЧ та інших програмах він робить “продзвонку” електроланцюга, діагностику плати, датчиків та інших запчастин.

Чому ремонтують духовки Whirlpool у Skeleton

Ремонт духових шаф у сервісному центрі Skeleton – це про якість, гарантований результат і зручне обслуговування для всієї України. За роки роботи ми ремонтували духовки з різними поломками і пропонували тільки якісні запчастини для заміни зламаних.

Ви можете привезти електродуховку в один із сервісних центрів Skeleton або віддалено замовити ремонт. Якщо у вашому місті немає фахівців з обслуговування техніки Whirlpool, духову шафу на ремонт можете відправити поштою. Попередньо зв’яжіться з менеджером і отримайте реквізити для відправки.

Ціна на послуги ремонту

Перелік робіт Вартість
Ремонт силової частини від 1680
Ремонт панели управління від 1680
Пайка, компонентний ремонт від 1680
Первинна діагностика 200
Які строки на ремонт духових шаф Whirlpool?

Є ремонти, які ми виконуємо протягом 20 хвилин, але в середньому, це займає від 1 до 3 робочих днів. Наші інженери-ракета! Однак є ремонти, де потрібно дуже добре попрацювати) Тому оживлення займе трошки більше часу)

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Взято відгуків у наших клієнтів: 85
Середня оцінка послуги: 4.825
ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua