Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт фенів

Не працює фен-викинь його! Та годі - давай до нас!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти

Ціна на послуги ремонту Фенів

Перелік робітВартість
Діагностикабезкоштовно
Дрібний ремонт без розбирання пристрою150
Заміна вилки на шнурівід 150
Ремонт шнурувід 200
Чистка профілактикавід 250
Ремонт спіралівід 250
Ремонт кнопкивід 250
Ремонт двигунавід 350
Ремонт крильчаткивід 250
Складання акту технічного стану100

Фен для волосся – один з головних стовбурів в арсеналі озброєння будь-якої жінки, навіть що тимчасово зійшла з мисливської стежки і розслаблено спостерігає за метушнею коханого чоловіка навколо своєї персони. Електрофен з’явився практично одночасно з появою електричного струму. Як тільки електрична лампочка висвітлила жіночу зачіску і дозволила розглянути її докладніше, відразу ж з’явилася необхідність в ретельному укладанні за допомогою цього електроприладу. Сучасні чоловіки навіть не підозрюють, на які хитрощі доводилося йти їхнім попередникам до появи такого буденного пристосування як фен. Адже раніше жінки без всяких сентиментів для укладання своїх шикарних зачісок користувалися гарячим диханням і силою легких своїх кавалерів. І після такої продувки джентльмен з роздутими венами і виряченими очима з останніх сил тягнувся за своєю пасією на бал. Але всі кошмари в минулому, за винятком випадків відмови фена для волосся в самий невідповідний момент. Ось тоді жінки з хорошою історичною пам’яттю починають оцінюючи, і часто з великим сумнівом, дивитися на своїх кволих залицяльників. А залицяльники випинають впалі груди і роздмухують ніздрі, навіть не підозрюючи, чим викликаний інтерес їх коханих. Захистити сильну стать від подібних спроб жорстокої експлуатації фізіологічних можливостей взявся сервісний центр “Скелетон”. Для чоловіків, які встигають добігти з несправним феном в руках до Позняків, проспект Петра Григоренка, 22/20, передбачені безкоштовна діагностика, терміновий ремонт, гарантія на ремонт, а також слова розради і підтримки. Мало хто здогадується зазирнути всередину фена, а даремно. Там немає нічого складного. Провід, блок живлення, вентилятор з електродвигуном і нагрівальна спіраль. Найчастіше на вал вентилятора намотуються волосся, і він перестає обертатися. Так само часто буває, що лопається нагрівальна спіраль. Такі несправності цілком можна полагодити самому, не піддаючи улюблену сумнівам, потрапить вона на чергову вечірку чи ні. “Скелетон” також співпрацює з перукарнями і салонами краси, якщо їм потрібний ремонт професійних фенів і сушок для волосся. Такі багатостовбурні системи залпового вогню ремонтуються за окремими договорами, причому можливі довгострокові договірні відносини з технічного обслуговування.

shape

Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

Чому ми

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

Прозорий сервіс

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Відгуки про нашу роботу

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Потрібен ремонт
але на вулиці дощ?

Можна нікуди не їхати!

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
team-28-min
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
kontakty-skeleton-obolon
ОБОЛОНЬ
Проспект Героїв Сталінграду 6,
1 поверх, вхід з проспекту Героїв Сталінграду
Україна, Київ
info@skeleton.ua
БІЛИЧИ
Вулиця Берковецька 6,
Гіпермаркет Ашан, правий вхід, біля магазину Decathlon
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Skeleton Skeleton