Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт фотоспалахів

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Ремонт фотоспалахів ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
  • Ремонт фотоспалахів

Перестав працювати фотоспалах на фотоапараті? Це може вплинути на якість фотографій, зроблених за його допомогою. У такому випадку зверніться за допомогою до ремонту фотоспалахів у спеціалізований сервіс. Самостійно ремонтувати фотоспалах не рекомендується – за відсутності необхідних навичок це може призвести до виходу з експлуатації всього фотоапарата.

Ціна на послуги ремонту фотоспалахів

Перелік робіт Вартість
Мінімальна вартість послуг 200
Ремонт 1 категорії* від 1180
Ремонт 2 категорії* за домовленістю
*Вартість запчастин(сплачується окремо) від 10

З яких причин виникає потреба у ремонті фотоспалахів

Несправність фотоспалаху – одна з проблем, що найчастіше зустрічаються на практиці з фотоапаратом. До основних причин несправності даного елемента фотоапарата відносять:

  • проблеми із роботою високовольтних елементів;
  • проблеми з роботи лампи. Вони можуть бути спричинені як механічними пошкодженнями даного елемента, так і його зносом під час експлуатації пристрою;
  • проблеми зі шлейфом. Якщо несправність спалаху пов’язана саме з цим елементом, його заміна може усунути проблему. Однак це допомагає не з кожною моделлю фотоапарата;
  • проблеми, що виникли після падіння камери. Якщо механічні пошкодження торкнулися фотоспалаху, необхідно якнайшвидше його замінити.

Розібратися в тому, що спричинило несправність, досить складно. Ця причина ще один аргумент на користь того, щоб звернутися до професіоналів.

Де можуть допомогти

Потрібен швидкий, якісний, та при цьому доступний ремонт фотоспалахів у Києві? За допомогою ви можете звернутися до нашого сервісу. У нас є все необхідне для того, щоб провести ремонт будь-якої складності. У сервісі працюють досвідчені майстри, сучасне ремонтне обладнання, необхідні деталі.

Наші майстри можуть виїхати додому на виклик. Перед ремонтом проводиться попередня діагностика. Залишити заявку на ремонт спалаху ви можете через наш сайт або по телефону.

Які строки на ремонт?

Є ремонти, які ми виконуємо протягом 20 хвилин, але в середньому, це займає від 1 до 3 робочих днів. Наші інженери-ракета! Однак є ремонти, де потрібно дуже добре попрацювати) Тому оживлення займе трошки більше часу)

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Взято відгуків у наших клієнтів: 82
Середня оцінка послуги: 4.81
ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua