Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт індукційної плити

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Ремонт індукційної плити ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
  • Ремонт індукційної плити

Індукційні плити характеризуються підвищеною безпекою, надійністю та ефективністю порівняно зі звичайними газовими або електричними. Але, як і будь-яка інша техніка, вони схильні до поломок. Причини можуть бути різними – від заводського браку до систематичних помилок користувача. Довіряти ремонт індукційної плити необхідно професіоналам, добре знайомим з особливостями конструкції цього виду техніки. Майстри нашої компанії Skeleton готові реанімувати будь-яку модель варильного обладнання.

Ціна на послуги ремонту індукційної плити

Перелік робіт Вартість
Ремонт 1 категорії(чистка або ТО можуть бути включені, нескладний ремонт або заміна кнопок, раз‘ємів та інших вузлів)* 1880
Ремонт 2 категорії(складний ремонт або заміна плат, контроллерів, модулей, елементів та інших вузлів)* 2780
*Вартість запчастин(оплачується окремо). Якщо в процесі ремонту вартість запчастин перевищить зазначену суму, ми додатково узгодимо це з вами від 50
Мінімальна вартість послуг, оплачується в будь-якому випадку. Може включати, але не обов'язково: поверхневий огляд, тестування, підбір/пошук запчастин, технічної документації, збирання/розбирання тощо. 200

Ремонт індукційної плити: з якими поломками найчастіше стикаються майстри

До нашого сервісного центру звертаються власники індукційних плит, коли необхідно полагодити поломки, пов’язані з такими проблемами:

  • зниженням потужності нагріву;
  • відсутністю індикації;
  • порушеннями в роботі однієї або кількох конфорок;
  • збоями у функціонуванні вентилятора охолодження;
  • безпричинним автоматичним відключенням плити;
  • появою гулу та інших сторонніх шумів у процесі роботи.

Сучасні індукційні плити оснащуються цифровими дисплеями та функцією самодіагностики. Основні їх несправності відстежуються за кодами. Але, щоб усунути проблему необхідно мати достатній рівень знань і навички ремонту. Звертаючись до сервісного центру з ремонту індукційних плит, можна уникнути ускладнень.

Кваліфіковані майстри виконають ретельну діагностику – обстежують контури живлення та катушки, протестують температурні датчики, перевірять з’єднання з високочастотним генератором, з’ясують факти наявності тріщин та інших дефектів материнської плати, знімуть непрацюючу конфорку для оцінки стану контактних груп, інших деталей.

Переваги ремонту індукційних плит у Skeleton

Якісний ремонт індукційної варильної поверхні потребує комплексного підходу. Його завжди дотримуються наші майстри. Перш ніж замінити комплектуючі фахівці вивчають помилки кодів, проводять візуальний огляд, тестування систем за допомогою професійного обладнання. У нашому центрі на всі роботи гарантовано демократичні ціни. З ними можна ознайомитись у прайсі.

У сервісному центрі Skeleton працюють найкращі досвідчені інженери, які постійно навчаються, шукають нові методи відновлення техніки, відстежують інновації у сфері виробництва плит та варильних поверхонь. Виконується ремонт індукційних печей із використанням якісних оригінальних комплектуючих. Ми надаємо послуги на підставі договору, чітко дотримуємося термінів, надаємо клієнтам гарантії на запчастини та виконані роботи. Співпрацюючи з нашими майстрами, можна заощадити на покупці нової техніки, суттєво продовжити ресурс обладнання, повністю повернути його початковий функціонал.

Які строки на ремонт?

Є ремонти, які ми виконуємо протягом 20 хвилин, але в середньому, це займає від 1 до 3 робочих днів. Наші інженери-ракета! Однак є ремонти, де потрібно дуже добре попрацювати) Тому оживлення займе трошки більше часу)

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Взято відгуків у наших клієнтів: 85
Середня оцінка послуги: 4.825
ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua