Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт настільних ламп

Не світить?Давай до нас!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Ремонт настільних ламп

Не світить?Давай до нас!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
  • Ремонт настільних ламп

Настільна лампа має досить простий пристрій, але вона може перестати працювати. Якщо проблема не вирішується заміною лампи розжарювання у світильнику, зверніться до наших фахівців. Вони здійснять ремонт настільної лампи за короткий термін.

Ціна на послуги ремонту настільних ламп

Перелік робіт Вартість
Заміна електричної вилки від 250
Компонентний ремонт від 780
Заміна проводу (шнура) від 650

Чому може виникнути потреба в ремонті настільної лампи

Світильник перестав вмикатися, хоча ще нещодавно все було нормально? Перед тим, як відносити прилад у ремонт або купувати нову лампу, перевірте справність розетки або подовжувача, до якої було підключено торшер. Для цього достатньо підключити настільну лампу до іншої розетки, яка точно працює. Якщо і після цього лампа не спалахує після натискання на кнопку включення, є кілька варіантів:

  • лампа розжарювання, що знаходиться у світильнику, відпрацювала свій ресурс. Таку проблему можна вирішити, замінивши лампочку на нову;
  • штекер світильника вийшов із ладу. Самостійно усунути таку проблему можна лише за наявності необхідних навичок та обладнання;
  • патрон настільної лампи має дефекти, які заважають лампі нормально працювати.

Якщо в першому випадку проблему можна вирішити в домашніх умовах, то для вирішення двох інших причин, чому лампа не працює, потрібен професійний ремонт настільних ламп.

До кого звернутися за допомогою у ремонті

Потрібен якісний та швидкий ремонт настільних ламп у Києві? Ви можете звернутись до нашого сервісу. Перед початком відновлення світильника буде проведено попередню діагностику на сучасному обладнанні. Вона потрібна для того, щоб точно встановити проблему, яка заважає лампі працювати.

Ви можете викликати майстра додому. Оформити замовлення на ремонт світильників можна на нашому сайті. проблема не вирішується заміною лампи розжарювання у світильнику, зверніться до наших фахівців. Вони здійснять ремонт настільної лампи за короткий термін.

Які строки на ремонт?

У середньому, стандартний ремонт займає від 1 до 3 робочих днів і від 3 до 7 робочих днів залежно від моделі та поломки. Якщо поломка не стандартна, немає в наявності запчастин і тп, оживлення може зайняти трохи більше часу. Про нові терміни ремонту, в такому випадку, ми повідомимо після проведення діагностики.

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Взято відгуків у наших клієнтів: 83
Середня оцінка послуги: 4.815
ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua