Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт Nintendo Switch Lite – заміна стіків

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Ремонт Nintendo Switch Lite – заміна стіків ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
  • Ремонт Nintendo Switch Lite – заміна стіків

Стіки портативної приставки Nintendo Switch Lite – найвразливіші запчастини, які через кілька місяців після покупки починають “дрифтувати”. Здебільшого виходить з ладу один стік – лівий або правий. Навіть перебуваючи в стані спокою, він може відхилятися від своєї нульової точки, тим самим заважати нормально грати на приставці. Якщо помітили, що камера або персонаж мимовільно відхиляються в бік або не реагують на натискання, звертайтеся до наших майстрів. Сервісний центр Skeleton зробить ремонт Nintendo Switch Lite, Switch Oled та інші моделі з установкою нових стіків.

Причини поломки Nintendo Switch Lite

У нових ревізіях виробник залишив ті ж аналогові стіки, що і в оригінальній консолі. Проблема з “дрифтом” стіка як була, так і залишилася. Його центрування порушується через забруднення контактів і погане притиснення резисторів.

Основні причини поломки стіків:

  • пил;
  • контакт із водою;
  • розхитування контактів;
  • знос;
  • механічна поломка.

Не рекомендуємо видувати пил з-під стіка “вдшкою”. Очищувач WD-40 дійсно видаляє бруд, але разом з цим дряпає струмопровідні доріжки. Їхнє пошкодження здорожує ремонт, після чого знадобиться не тільки заміна стіків Nintendo Switch Lite, а й відновлення інших запчастин.

Чому сервісний центр Skeleton

Ремонт стіків Nintendo Switch Lite, Switch Oled та інших моделей ускладнюється тим, що у вільному продажу не знайти оригінальні запчастини, а для розбирання приставки потрібен спеціальний інструмент. Замість “рідних” стіків найчастіше встановлюють аналоги або пропонують почекати, доки запчастини замовлять безпосередньо із заводу-виробника, але тільки не у нас.

У сервісному центрі Skeleton свій власний склад запчастин і професійний інструмент для ремонту, завдяки чому ви зможете швидко забрати свою консоль назад. У Nintendo Switch заміна стіків не займає багато часу, якщо за справу беруться професіонали. Звертаючись до нас, ви отримаєте гарантію на компонентний ремонт ігрової консолі.

Ціна на послуги ремонту Nintendo Switch Lite

Перелік робіт Вартість
Ремонт аналога (механізму) кнопок від 780
Заміна стиків від 750
Ремонт та заміна шлейфів від 750
Відновлення після потрапляння рідини від 750
Первинна діагностика 200
Які строки на ремонт Nintendo Switch Lite?

Є ремонти, які ми виконуємо протягом 20 хвилин, але в середньому, це займає від 1 до 3 робочих днів. Наші інженери-ракета! Однак є ремонти, де потрібно дуже добре попрацювати) Тому оживлення займе трошки більше часу)

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Взято відгуків у наших клієнтів: 63
Середня оцінка послуги: 4.715
ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua