Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт пилососу Samsung

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Ремонт пилососу Samsung ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
 • Ремонт пилососу Samsung

Завдяки пилососам регулярне прибирання в будинку перестало бути утомлюючим обов’язком, що залишає господарю без сил вже після кількох хвилин боротьби з пилом. Тому будь-яка несправність у роботі техніки стає неприємною несподіванкою. Не варто намагатися самостійно усунути проблему – з нею на «відмінно» упораються кваліфіковані майстри, які досконало знають пристрій фірмового обладнання та його вразливі місця. Вони легко виявляти несправність та усунути її за допомогою професійного ремонту або заміни зламаної деталі, а також необхідного набору сервісних заходів для майбутньої справної експлуатації та захисту основних вузлів пилососа.

Ціна на послуги ремонту пилососу Samsung

Перелік робіт Вартість
Механічний ремонт за домовленістю
Компонентний ремонт від 890
Відновлення після потрапляння рідини за домовленістю
Ремонт/заміна двигуна за домовленістю
Заміна електричної вилки від 250
Мінімальна вартість послуг, оплачується в будь-якому випадку. Може включати, але не обов'язково: поверхневий огляд, тестування, підбір/пошук запчастин, технічної документації, збирання/розбирання тощо. 200
Ремонт кнопки 890
Ремонт котушки змотки проводу 890
Заміна мотора від 890

Ремонт побутового пилососу Samsung у Києві

Наш сервісний центр з ремонту пилососів Samsung готовий повернути вашу техніку до «життя» та виправити виявлені недоліки з одночасним проведенням профілактики. Наявність спеціального діагностичного обладнання дозволяє точно встановити причини та локалізацію поломки, а також у стислі терміни виконати ремонт пілососу Samsung різної потужності (1300w, 1600w, 1800w, 2000w) на умовах тривалої гарантії та прийнятного рівня цін. Для зручності наших клієнтів передбачена послуга кур’єра, який забере несправний пристрій та доставить його власнику після завершення ремонтних та профілактичних робіт.

Як здійснюється ремонт побутового пилососу Samsung

Швидко полагодити техніку, що прийшла в непридатність, і продовжити термін її експлуатації майстрам сервісного центру допомагає ретельна діагностика. Вона дозволяє не тільки усунути основну проблему в ході ремонту, а й запобігти її появі в найближчому майбутньому, своєчасно замінивши зношені деталі.

Поширені несправності пилососів Samsung

У більшості випадків необхідність ремонту пилососа Samsung викликана такими порушеннями:

 • Пошкодження вилки або електричного шнура.
 • Порушення у роботі двигуна.
 • Механічні поломки щіток, деталей або шланга, через які поглинаюча здатність пилососа помітно погіршується.
 • Поломка регулятора потужності.
 • Засмічення фільтрів та мішка для збирання пилки. У цьому випадку ремонту пилососа Samsung можна уникнути, ограничившись лише видаленням бруду із внутрішнього простору техніки.
 • Неправильно виконане регулювання щітки, що не дозволяє пилососу ефективно поглинати грязь із твердих та м’яких поверхонь.

Важливо: якщо виявлена ​​несправність ставити під сумнів доцільність ремонту, фахівці нашого центру запропонують заміну зіпсованого вузла на нову деталь із аналогічними параметрами. Таке рішення повністю збереже робочі характеристики техніки та продовжить термін її корисного використання.

Послідовність проведення ремонтних робіт

Щоб гарантувати замовнику усунення всіх наявних проблем і повернути справний пристрій, наші майстри:

Проводять огляд та тестування обладнання для виявлення характеру поломки та її причин.
Складають перелік необхідних заходів. На підставі отриманих результатів огляду та перевірки працездатності приймається рішення щодо ремонту плати або іншого елементу пилососу Samsung, а також здійснюється розрахунок вартості робіт.
Узгоджують із замовником свої наміри та ціну послуги.
Виконують намічені заходи щодо ремонту двигуна або кнопки включення пилососа Samsung з одночасною профілактикою виявленого порушення.
Проводять післяремонтне тестування техніки, після успішних результатів якого передають пилосос власнику.

Переваги ремонту пилососу Samsung у Skeleton

 1. За двадцять років роботи ми побачили всі можливі дефекти і знаємо, як упорядкувати техніку.
 2. Наші майстри працюють зі всіма моделями та модифікаціями пилососів Samsung та іншої побутової техніки провідних брендів.
 3. Можливе здійснення робіт у рамках гарантійного чи післягарантійного обслуговування.
 4. Ціни на послуги зберігаються на найдоступнішому рівні.
 5. Будь-коли ви можете уточнити хід ремонту на нашому центрі або по телефону.
 6. Комплект фірмових запчастин дозволить відремонтувати побутову техніку з гарантією збереження її первісних параметрів та зовнішнього вигляду.
 7. Кожному клієнту гарантується прозрачний та відповідальний підхід до роботи без нав’язування непотрібних послуг та застосування коефіцієнтів, що підвищують, до розрахованої вартості ремонту.

Звернення до нашого сервісного центру – найкращий спосіб потурбуватися про ваш пілосос Самсунг і на 100% використати його можливості у підтримці порядку в будинку.

Обговорити несправність та уточнити терміни ремонту можна, зателефонувавши за вказаними телефонами.

Проводимо заміну та ремонт різних елементів пилососів, зокрема:

Які строки на ремонт?

Є ремонти, які ми виконуємо протягом 20 хвилин, але в середньому, це займає від 1 до 3 робочих днів. Наші інженери-ракета! Однак є ремонти, де потрібно дуже добре попрацювати) Тому оживлення займе трошки більше часу)

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Взято відгуків у наших клієнтів: 59
Середня оцінка послуги: 4.695
ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua