Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт портативної зарядної станції RZTK

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Ремонт портативної зарядної станції RZTK ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
  • Ремонт портативної зарядної станції RZTK

Зарядні станції RZTK заслужено отримали багато позитивних відгуків. Мало покупців скаржилося на такі нетипові дефекти, як саморозряд у вимкненому стані. Більшість користувачів зіткнулися з несправностями, властивими подібним пристроям. До них належать проблеми з інвертором, платою управління, кулером і портами. Якщо у вас сталася одна з цих поломок, звертайтеся до нас. Сервісний центр Skeleton виконає ремонт зарядних станцій RZTK, і вони працюватимуть не гірше за нові.

Часті поломки зарядних станцій RZTK

Зарядні станції не працюють або некоректно виконують свої функції після пошкодження електроніки, обриву в електромережі та зносу АКБ. Найчастіше до несправності призводить подача струму на вихід, тривалий або частий перегрів, коротке замикання і механічні пошкодження. Щоб усунути несправність, необхідно виконати кілька робіт:

  • не вмикається портативна станція RZTK – ремонт електроланцюга, пайка плат, заміна зламаних запчастин;
  • не заряджається або не заряджає під’єднану техніку – відновлення інвертора, перевірка ємності АКБ, продзвонка електроланцюга від плат до роз’ємів;
  • перегрівається або шумить – заміна кулера;
  • не працює ліхтарик – заміна LED-лампи.

Ремонт RZTK ділиться на кілька категорій за складністю відновлення запчастин. Його ціну неможливо розрахувати без попередньої діагностики. Кожен ремонтний випадок унікальний по-своєму, тому необхідно встановити характер поломки до початку робіт.

Часто до нас звертаються за ремонтом у таких випадках:

Чому ми

Наш сервіс зарядних станцій RZTK успішно ремонтує техніку після під’єднання кабелю вилка-вилка, короткого замикання в електроланцюзі та фізичного пошкодження запчастин. Наші майстри виконують усі види робіт: від заміни роз’ємів до пайки компонентів плат.

Ми встановлюємо оригінальні запчастини та видаємо гарантію на ремонт портативної станції РЗТК. Щоб подати заявку в сервісний центр Skeleton, зв’яжіться з нами та узгодьте спосіб доставки техніки. Її можна передати майстру особисто, кур’єром по Києву або поштою з інших міст України.

Ціна на послуги ремонту

Перелік робіт Вартість
Первинна діагностика 600
Ремонт інвертора від 1080
Ремонт плати управління від 1080
Ремонт ланцюга живлення від 1080
Які строки на ремонт зарядної станції RZTK?

У середньому, стандартний ремонт займає від 1 до 3 робочих днів і від 3 до 7 робочих днів залежно від моделі та поломки. Якщо поломка не стандартна, немає в наявності запчастин і тп, оживлення може зайняти трохи більше часу. Про нові терміни ремонту, в такому випадку, ми повідомимо після проведення діагностики.

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Взято відгуків у наших клієнтів: 78
Середня оцінка послуги: 4.79
ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua