Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт станцій Bluetti Хмельницький

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Ремонт станцій Bluetti Хмельницький ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
  • Ремонт станцій Bluetti Хмельницький

Часто до нас звертаються за ремонтом у таких випадках:

Поломки техніки наочно доводять, що він криється в деталях. Навіть коли згоряє невеликий транзистор, пристрій перестає працювати. Без обладнання та знань безглуздо шукати розрив у ланцюгу електроживлення. Майстри вивчають схемотехніку та принципи паяння, які щодня застосовують в інженерній практиці. Якщо не хочете ризикувати поки що робочими компонентами, не займайтеся самодіяльністю і зверніться до професіоналів. Сервісний центр Skeleton якісно зробить ремонт Bluetti у Хмельницькому, і ви не пошкодуєте, що звернулися до нас.

Шановні клієнти, ми працюємо зі всією Україною і приймаємо техніку на ремонт через Нову Пошту. Подзвоніть нам, опишіть свою проблему та ми її вирішимо, ми маємо професійне обладнання та великий досвід ремонту.

Ціна на послуги ремонту зарядних станцій

Перелік робіт Вартість
Первинна діагностика від 750
Ремонт інвертора від 1480
Ремонт плати управління від 1480
Ремонт ланцюга живлення від 1480

Ознаки поломок

У зарядних станціях акумуляторний блок, інвертор та модуль управління працюють як одне ціле. Якщо пошкоджено один із елементів, то не вмикається інший. Центральна плата може не передавати сигнал, а інші вузли можуть некоректно читати його через програмну помилку. Коли замовляють ремонт Блюетті у Хмельницькому, скаржаться на:

  • швидку втрату заряду;
  • зменшення вихідної потужності;
  • гучний гул вентиляторів;
  • перегрів корпусу;
  • часте спрацювання захисту від навантаження;
  • відсутність синхронізації із додатком.

Щоб виявити дефект, спеціаліст почергово перевіряє електронні компоненти на платі, синусоїду інвертора, робочі показники АКБ та контакти між вузлами. Демонтує пошкоджені запчастини, якщо вони не підлягають відновленню, та встановлює нові.

Як замовити ремонт зарядних станцій Bluetti в Skeleton

Сервісний центр надає послуги з ремонту зарядних станцій із паянням плат, заміною акумулятора, усуненням програмних помилок. Щоб замовити ремонт Bluetti, не потрібно їхати в сервіс. Зателефонуйте і менеджер пояснить, як відправити пристрій на ремонт. Найближчим часом отримайте звіт про кінець ремонтних робіт та комфортну форму оплати.

Які строки на ремонт зарядної станції?

За наявності запчастин та типового дефекту, ми оживляємо зарядну станцію протягом 5-10 робочих днів, у середньому. Якщо потрібно замовлення запчастин або поломка не типова, терміни ремонту обумовлюються індивідуально.

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Взято відгуків у наших клієнтів: 70
Середня оцінка послуги: 4.75
ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua