Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт станцій Bluetti Суми

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Ремонт станцій Bluetti Суми ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
  • Ремонт станцій Bluetti Суми

Часто до нас звертаються за ремонтом у таких випадках:

Обладнання на робочих місцях, побутова техніка в будинку та гаджети, якими користуються щодня, все це продовжувало працювати, коли відключали електрику. Зарядні станції вистояли перед блекаутом, але не змогли “вжитися” з винаходами користувачів. Їх підключали через кабель із двома вилками або використовували вступний автомат, забуваючи відключити пристрій від мережі. Якщо ваша зарядна станція є однією з них, наші фахівці вам допоможуть. Сервісний центр Skeleton може зробити ремонт Bluetti в Сумах, яка не вмикається або поводиться інакше.

Шановні клієнти, ми працюємо зі всією Україною і приймаємо техніку на ремонт через Нову Пошту. Подзвоніть нам, опишіть свою проблему та ми її вирішимо, ми маємо професійне обладнання та великий досвід ремонту.

Ціна на послуги ремонту зарядних станцій

Перелік робіт Вартість
Первинна діагностика від 750
Ремонт інвертора від 1480
Ремонт плати управління від 1480
Ремонт ланцюга живлення від 1480

Поширені поломки

Ураження струмом та коротке замикання в електронних компонентах виявити нескладно. Після появи дефекту пристрій перестає працювати або вмикається, але не виконує своїх функцій. Ушкодження, що виникають через перегрівання або високе навантаження, погіршують роботу зарядної станції і призводять до появи помилок. Послуги майстрів можуть знадобитися, якщо Блюетті:

  • не заряджається від мережі, автомобільного прикурювача, сонячних панелей;
  • фактична вихідна потужність відповідає заявленої;
  • не збігається показник заряду із часом автономної роботи;
  • горять індикатори помилок, але причин їх появи відсутні.

Можете замовити ремонт Bluetti, якщо потрібен новий акумулятор, центральна плата, вентилятори, порти або електронні компоненти. Фахівець перевірить, чи можливе відновлення запчастин. Якщо ні, зробить заміну та додасть їх вартість у загальну суму на оплату.

Як відбувається ремонт зарядних станцій Блюетті у Skeleton

Приймаємо заявки на ремонт Блюетті у Сумах за телефоном, через форму зворотного дзвінка, месенджери та соцмережі. Виберіть зручний спосіб для зв’язку та повідомте:

  1. номер моделі;
  2. тип несправності.

Менеджер дасть інформацію про прайс, діагностику, передачу техніки та гарантійні зобов’язання з нашого боку. Як тільки зарядна станція потрапить до сервісного центру, майстер проведе діагностику та розрахує ціну ремонту.

Які строки на ремонт зарядної станції?

За наявності запчастин та типового дефекту, ми оживляємо зарядну станцію протягом 5-10 робочих днів, у середньому. Якщо потрібно замовлення запчастин або поломка не типова, терміни ремонту обумовлюються індивідуально.

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Взято відгуків у наших клієнтів: 51
Середня оцінка послуги: 4.655
ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua