Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт станцій EcoFlow Житомир

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Ремонт станцій EcoFlow Житомир ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
  • Ремонт станцій EcoFlow Житомир

Ми ремонтуємо всі моделі EcoFlow, зокрема:

Заплатити від 200 до 2500 доларів, тижнями чекати доставку і за одну секунду забути про гарантію виробника – а на що ви готові заради експериментів з підключенням EcoFlow? Зарядна станція може вийти з ладу без вашої допомоги. На жаль, стрибки напруги та перевантаження ще ніхто не скасовував. Якщо ваша зарядна станція не працює і причин для поломки не було, замовте ремонт. Сервісний центр Skeleton знайде несправність та зробить ремонт EcoFlow у Житомирі так, що від дефекту не залишиться жодного сліду.

Шановні клієнти, ми працюємо зі всією Україною і приймаємо техніку на ремонт через Нову Пошту. Подзвоніть нам, опишіть свою проблему та ми її вирішимо, ми маємо професійне обладнання та великий досвід ремонту.

Ціна на послуги ремонту станцій

Перелік робіт Вартість
Первинна діагностика від 750
Ремонт інвертора від 1400
Ремонт плати управління від 1400
Ремонт ланцюга живлення від 1400

Типові несправності EcoFlow

У зарядних станціях ремонтують акумулятор, плату управління, інвертор, кулери, порти і кабелі для підзарядки. Діагностика дозволяє точно визначити дефект. Фахівець нашого сервісу може відремонтувати ЕкоФлоу, якщо:

  • не заряджається від мережі;
  • не заряджається після довгого простою;
  • не вмикається;
  • на екрані помилка OVERLOAD;
  • відключилася при оновленні прошивки.

Проблеми з включенням та підзарядкою – найчастіші для зарядних станцій River, River Pro, River Max; Delta, Delta Pro та Delta MAX. Для їх усунення може знадобитися паяння контактів, демонтаж плат та заміна компонентів або їх ремонт. Вартість та термін ремонту залежать від кількості пошкоджених деталей.

Чому звертаються до сервісного центру Skeleton за ремонтом EcoFlow у Житомирі.

Skeleton, як динозавр, що вижив, застав при владі другого президента України, пережив світову економічну кризу, вистояв у війну і все ще продовжує працювати. Команда фахівців працює швидко та злагоджено. Виконує компонентний ремонт ЕкоФлоу у Житомирі з будь-якою поломкою.

Надає:

  1. професійну консультацію;
  2. якісний ремонт;
  3. гарантію на запчастини та ремонтні роботи.

Залишаючи заявку на ремонт зарядної станції, повідомте серію та модель, опишіть поломку своїми словами. За результатами діагностики майстер розрахує вартість ремонту з урахуванням вартості запчастин.

Які строки на ремонт станцій EcoFlow у Житомирі?

За наявності запчастин та типового дефекту, ми оживляємо зарядну станцію протягом 5-10 робочих днів, у середньому. Якщо потрібно замовлення запчастин або поломка не типова, терміни ремонту обумовлюються індивідуально.

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Взято відгуків у наших клієнтів: 48
Середня оцінка послуги: 4.64
ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua