Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт телевізорів Sony

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Ремонт телевізорів Sony ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
  • Ремонт телевізорів Sony

Навіть найнадійніші телевізори іноді ламаються. Якщо ви купили коштовну модель, яку бережете, не знімаєте плівку з екрану, проходите за метр від неї, щоб випадково не зачепити, і навіть флешку намагаєтеся вставляти дуже акуратно – вона все одно може зламатися, адже непередбачена обставина може статися завжди. Щоб не створювати сім’ї незручності, потрібно одразу звернутися до сервісного центру.

Ціна на послуги ремонту телевізорів Sony

Перелік робіт Вартість
Діагностика Безкоштовно
Ремонт пульта ДУ від 150
Виклик інженера від 250
Ремонт роз'єму від 350
Ремонт матриці екрану від 450
Ремонт після потрапляння вологи від 600
Компонентний ремонт ЕЛТ телевізорів від 600*
Компонентний ремонт плазмових телевізорів від 1400**
Пайка, компонентний ремонт від 600

Ми розуміємо важливість телевізора в будинку, тому при поломці будь-якої деталі ми додатково оглядаємо весь телевізор, щоб знайти джерело несправності, що може виникнути у найближчому майбутньому. Телевізори від Sony – це сучасні пристрої. В них багато складної електроніки, деяким сервісам таку техніку іноді важко ремонтувати, але з нам. Наші фахівці знають усі нюанси ремонту телевізорів Соні: відремонтуємо пульт, екран та навіть плату.

Розберемо найчастіші поломки у телевізорів Sony:

  • Часто буває, що на телевізорі з’являються темні плями – з ймовірністю 90% справа тут у підсвічуванні. Екран типу РК без додаткового підсвічування дуже темний, картинку на ньому досить важко розглянути навіть поблизу. Тому виробники комбінують такі монітори разом із лампами чи світлодіодними стрічками, які б підсвічували екран. Коли світлодіод або ліхтар перегорають, дисплей у цій області стає затемненим. Така проблема є тільки на екранах типу LCD, версії з LED не мають підсвічування, але є свої проблеми, які наші фахівці теж знають як усунути.
  • Складнішим буде ремонт, якщо пошкодиться матриця. Ознаки поломки: на дисплеї немає зображення, воно спотворене, є незрозумілі смуги чи плями. Для ремонту матриці спеціалісту потрібно акуратно розібрати дисплей та оглянути деталь. Причини можуть бути такі: залили водою, сильно вдарили щось, відійшов контакт. В інших випадках поломка може бути і не в матриці, а, наприклад, через драйвери, що злетіли, пошкодженої ТВ-антени або через проблеми в платі.
  • Поширена проблема – зламаний роз’єм телевізора Соні. Причини залили водою або неакуратно користувалися. Процедура ремонту, наприклад, HDMI займе до 2 годин, коштуватиме недорого, а заразом майстер перевірить і інші порти на працездатність.
  • Якщо зламається блок живлення, телевізор просто не увімкнеться. Наші фахівці знають про влаштування блоку, тому відремонтують його менш ніж за добу.

Ремонт телевізора Соні: чому ми ремонтуємо краще за інших

Перед початком ремонту ваш телевізор Sony ретельно діагностують на предмет причин і наслідків дефекту, щоб усунути всі наявні недоліки зі збереженням початкових параметрів виробу. Під час відновлення пристрою наші спеціалісти використовують лише фірмові комплектуючі, які знижують ризик повторного виникнення несправності. Перед поверненням замовнику відремонтована техніка знову ретельно тестується для уточнення якості виконаної роботи. Телефонуйте за вказаними телефонами, щоб повідомити про проблему та замовити ремонт телевізорів Sony у Києві з гарантією у нашому сервісному центрі.

Skeleton – цінуємо свою репутацію і Вашу техніку!

Які строки на ремонт?

Є ремонти, які ми виконуємо протягом 20 хвилин, але в середньому, це займає від 1 до 3 робочих днів. Наші інженери-ракета! Однак є ремонти, де потрібно дуже добре попрацювати) Тому оживлення займе трошки більше часу)

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

У вартість ремонту входить ціна комплектуючих?

Так, у вартість ремонту входить ціна комплектуючих.

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua
Skeleton Skeleton