Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Заміна термопасти комп’ютера

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Заміна термопасти комп’ютера ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
  • Заміна термопасти комп’ютера

Термопаста покращує відведення тепла від запчастин ПК, але з часом висихає і втрачає свої властивості. Якщо її не міняти, система охолодження працюватиме на знос. А її ефективність і без того знижується, коли всередині накопичується багато пилу. Щоб запобігти короткому замиканню через перегрів і оплавленню запчастин, відправляйте свій ПК на профілактику до наших фахівців. Сервісний центр Skeleton – той, для кого відстань не має значення, якщо потрібна заміна термопасти на ПК або його ремонт.

Як зрозуміти, що термопасту комп’ютера пора замінити

Термопасту змінюють, коли помітно погіршується робота ПК. Він починає гальмувати, шуміти, перезавантажуватися під час навантаження. Якщо купили б/в комп’ютер з рук або не пам’ятаєте, коли міняли термопасту востаннє, то достатньо візуального огляду. Коли вона старіє, то зсихається, тріскається і розсипається на порошок.

Терміново потрібна заміна термопасти на комп’ютері, якщо після увімкнення процесор нагрівається до 60-80°C. Перевірте його температуру під час простою і під навантаженням, запустивши кілька програм на 5-10 хвилин. Температуру можете подивитися в BIOS або виміряти SpeedFan, AIDA 64 та іншими утилітами.

Як часто потрібна заміна термопасти в ПК

Інтервал між профілактикою ПК залежить від режиму його експлуатації. Якщо часто запускаєте ігри або потужні програми, то заміна термопровідної пасти в ПК потрібна не рідше 1 разу на рік. Якщо він використовується для офісних програм, то профілактика потрібна не рідше 1 разу на 2 роки. Звертайте увагу на зміни в роботі ПК. Рекомендуємо поміняти термопасту на комп’ютері, якщо:

  • кулери працюють голосніше, ніж зазвичай;
  • корпус перегрівається;
  • повільніше запускаються програми;
  • часті збої в роботі ОС;
  • ПК вимикається або перезавантажується.

Якщо термопаста висохла, то це відіб’ється на роботі процесора, відеокарти і чипсета – набору мікросхем на материнській платі. У комп’ютерах із системою пасивного охолодження її використовують на ланцюзі живлення, M2 слотах, північному і південному мостах. У деяких моделях замість термопасти застосовуються силіконові термопрокладки, у яких таке ж призначення і терміни заміни.

Якісна заміна термопасти від Skeleton

Наші фахівці займаються обслуговуванням ігрових комп’ютерів, ПК для навчання і роботи. Приймають техніку, принесену особисто клієнтами, відправлену через кур’єра або поштою. Якщо потрібна заміна термопасти, Київ, Харків, Львів і будь-яке інше місто може скористатися послугами сервісного центру Skeleton.

Переваги:

  • термопаста з високою теплопровідністю;
  • акуратне збирання-розбирання ПК;
  • оплата за фактом виконаних робіт.

Щоб поліпшити продуктивність комп’ютера, рекомендуємо замовляти комплексну профілактику. Якщо скористаєтеся двома послугами – чистка від пилу ПК і заміна термопасти на процесорі, ціна від цього набагато не зміниться. Майстер очистить систему охолодження, видалить залишки старої термопасти й акуратно нанесе нову. У результаті комп’ютер перестане шуміти і перегріватися, прискориться завантаження програм і зникнуть “зависання”.

Ціна на послуги ремонту термопасти комп'ютера

Перелік робіт Вартість
Чищення, профілактика, заміна термопасти від 990
Ремонт електричної частини, шлейфу, модуля, платы, від від 1290
Первинна діагностика 450
Які строки на заміну термопасти комп'ютера?

Є ремонти, які ми виконуємо протягом 20 хвилин, але в середньому, це займає від 1 до 3 робочих днів. Наші інженери-ракета! Однак є ремонти, де потрібно дуже добре попрацювати) Тому оживлення займе трошки більше часу)

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Взято відгуків у наших клієнтів: 48
Середня оцінка послуги: 4.64
ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua