Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт корпусу ноутбука

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти

  Ціна на послуги ремонту

  Перелік робітВартість

  Сучасні ноутбуки мало чим нагадують свої громіздкі прообрази, які були на початку 2000-х років. Пройшовши цілий ланцюг удосконалень та доробок, вони стали в рази надійнішими та міцнішими, дозволяючи власнику розраховувати на тривалу експлуатацію лептопа. Однак порушення правил використання або випадкове падіння можуть викликати серйозні збої в роботі і стати причиною великої поломки. Усунути її власними силами не вдасться, а якщо техніка перебуває на гарантії, спроба втрутитися в конструкцію обнулює права покупця на безкоштовний ремонт чи заміну зіпсованих комплектуючих.Єдиний вихід – звернутися до сервісної майстерні, де до вашої уваги буде запропоновано широкий спектр робіт з відновлення корпусу та кріплень ноутбука за прийнятною ціною з гарантією.

  Причини, внаслідок яких може виникнути необхідність ремонту петель та кріплень екрану ноутбука

  Звернення до фахівців з проханням полагодити лептоп може бути обумовлене будь-якою з таких причин:

  1. 1.Неякісні матеріали для виготовлення корпусу та зовнішніх сполучних елементів.
  2. 2.Недбале транспортування ноутбука у відкритому вигляді.
  3. 3.Занадто різке захлопування кришки.
  4. 4.Падіння ноутбука з висоти на твердій поверхні.
  5. Фізичний знос елементів корпусу.

  Також необхідність ремонту може стати наслідком вільного доступу до мобільного пристрою дітей або домашніх тварин, чиї дії спричинили поломку.

  Перелік популярних послуг з ремонту та заміни корпусу та деталей ноутбука

  До списку поширених заходів щодо відновлення лептопів входять:

  • Ремонт петель ноутбука, пошкоджених внаслідок інтенсивної експлуатації, удару чи падіння пристрою. Якщо деталі неможливо відновити, замість них ставлять нові елементи. Своєчасна заміна пошкоджених петель дозволить уникнути руйнування опор та розриву кабелю екрану.
  • Ремонт кришки ноутбука. Його необхідність може бути викликана заводським браком, недбалою експлуатацією або фізичним зношуванням деталі. Якщо пошкодження мають дрібний характер, лептопу можна повернути презентабельний вигляд, але найчастіше оптимальним вирішенням проблеми є встановлення нової кришки.
  • Заміна корпусу ноутбука. Послуга пропонується у разі неможливості відновити штатний корпус через значні пошкодження або низьку якість пластику, а також руйнування отворів під кріплення. Заміна корпусу в ноутбуці дозволить уникнути пошкодження шлейфу, а також поломки матриці та материнської плати.
  • Відновлення кріплень ноутбука. Якщо проблема полягає лише в ослабленні різьби, достатньо підтягнути гвинти для міцної фіксації петель та збільшити кількість точок кріплення. Якщо пластикові з’єднання повністю зруйновані, ремонт кріплень екрану ноутбука полягає в установці нових петель, які надійно утримують екран під потрібним кутом.
  • Ремонт рамки ноутбука. Послуга пропонується у разі появи на деталі тріщин та сколів після удару чи падіння. Своєчасне відновлення рамки – найкращий спосіб зберегти матрицю від випадання та появи суттєвих дефектів екрану.

  Одночасно з проведенням відновлювальних робіт для усунення проблем уваги замовника пропонується широкий перелік сервісних заходів. Це чистка та обслуговування блоку охолодження, оновлення термопасти, заміна зношених деталей та комплектуючих, встановлення операційної системи та налаштування вибраного програмного забезпечення. Всі маніпуляції виконують досвідчені майстри, а результати виконаної роботи піддаються ретельному та всебічному тестуванню перед поверненням ноутбука замовнику.

  До кого звернутися за ремонтом

  Щоб усунути поломку і повернути техніку в робочий стан, скористайтеся допомогою наших майстрів. Широкий спектр послуг дозволяє впоратися з будь-яким дефектом, який буде виявлено та виправлено за допомогою професійного діагностичного обладнання, набору фірмових інструментів та оригінальних запчастин.

  На всі роботи надається гарантія. Для отримання відповідей на питання щодо ремонту рамки та заміни комплектуючих вашого ноутбука телефонуйте в наш сервісний центр за вказаними телефонами.

  shape

  Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

  Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

  ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

  Чому ми

  “Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

  Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

  Ремонтуємо як для себе.

  Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

  Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

  Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

  Прозорий сервіс.

  Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

  Відгуки про нашу роботу

  ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
  shape1

  Потрібен ремонт
  але на вулиці дощ?

  Можна нікуди не їхати!

  Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

  Викличте кур’єра
  b56a1925
  ПОЗНЯКИ
  Проспект Петра Григоренка, 22/20,
  1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
  Україна, Київ
  info@skeleton.ua
  kontakty-skeleton-obolon-768x576
  ОБОЛОНЬ
  Проспект Героїв Сталінграду 6,
  1 поверх, вхід з проспекту Героїв Сталінграду
  Україна, Київ
  info@skeleton.ua
  dizajn-bez-nazvaniya-2-768x432
  БІЛИЧІ
  Вулиця Берковецька 6,
  Гіпермаркет Ашан, правий вхід, біля магазину Decathlon
  Україна, Київ
  info@skeleton.ua
  Києво-Святошинський
  вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
  info@skeleton.ua
  Skeleton Skeleton