Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт корпусу ноутбука

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Ремонт корпусу ноутбука ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
 • Ремонт корпусу ноутбука

Сучасні ноутбуки мало чим нагадують свої громіздкі прообрази, які були на початку 2000-х років. Пройшовши цілий ланцюг удосконалень та доробок, вони стали в рази надійнішими та міцнішими, дозволяючи власнику розраховувати на тривалу експлуатацію лептопа. Однак порушення правил використання або випадкове падіння можуть викликати серйозні збої в роботі і стати причиною великої поломки. Усунути її власними силами не вдасться, а якщо техніка перебуває на гарантії, спроба втрутитися в конструкцію обнулює права покупця на безкоштовний ремонт чи заміну зіпсованих комплектуючих.Єдиний вихід – звернутися до сервісної майстерні, де до вашої уваги буде запропоновано широкий спектр робіт з відновлення корпусу та кріплень ноутбука за прийнятною ціною з гарантією.

Ціна на послуги ремонту

Перелік робіт Вартість
Чистка, продування безмасляним компресором системи охолодження. Заміна термопасти Arctic Cooling Швейцарія стандартних ноутбуків 790
Чистка, продування безмасляним компресором системи охолодження. Заміна термопасти Arctic Cooling Швейцарія ноутбуків ігровий і професійної серії 990
Первинна діагностика 400
Ремонт після попадання вологи за домовленістю
Пайка, компонентний ремонт за домовленістю
Заміна акумулятора за домовленістю
Заміна роз'єму за домовленістю
Заміна кабелю у блоці живлення від 350
Заміна матриці (екрана, дисплею) за домовленістю
Пайка материнської платы за домовленістю
Компонентний ремонт за домовленістю
Заміна клавіатури За згодою, після проведення діагностики
Заміна корпусних частин За згодою, після проведення діагностики
Заміна петель За згодою, після проведення діагностики

Причини, внаслідок яких може виникнути необхідність ремонту петель та кріплень екрану ноутбука

Звернення до фахівців з проханням полагодити лептоп може бути обумовлене будь-якою з таких причин:

 1. 1.Неякісні матеріали для виготовлення корпусу та зовнішніх сполучних елементів.
 2. 2.Недбале транспортування ноутбука у відкритому вигляді.
 3. 3.Занадто різке захлопування кришки.
 4. 4.Падіння ноутбука з висоти на твердій поверхні.
 5. Фізичний знос елементів корпусу.

Також необхідність ремонту може стати наслідком вільного доступу до мобільного пристрою дітей або домашніх тварин, чиї дії спричинили поломку.

Перелік популярних послуг з ремонту та заміни корпусу та деталей ноутбука

До списку поширених заходів щодо відновлення лептопів входять:

 • Ремонт петель ноутбука, пошкоджених внаслідок інтенсивної експлуатації, удару чи падіння пристрою. Якщо деталі неможливо відновити, замість них ставлять нові елементи. Своєчасна заміна пошкоджених петель дозволить уникнути руйнування опор та розриву кабелю екрану.
 • Ремонт кришки ноутбука. Його необхідність може бути викликана заводським браком, недбалою експлуатацією або фізичним зношуванням деталі. Якщо пошкодження мають дрібний характер, лептопу можна повернути презентабельний вигляд, але найчастіше оптимальним вирішенням проблеми є встановлення нової кришки.
 • Заміна корпусу ноутбука. Послуга пропонується у разі неможливості відновити штатний корпус через значні пошкодження або низьку якість пластику, а також руйнування отворів під кріплення. Заміна корпусу в ноутбуці дозволить уникнути пошкодження шлейфу, а також поломки матриці та материнської плати.
 • Відновлення кріплень ноутбука. Якщо проблема полягає лише в ослабленні різьби, достатньо підтягнути гвинти для міцної фіксації петель та збільшити кількість точок кріплення. Якщо пластикові з’єднання повністю зруйновані, ремонт кріплень екрану ноутбука полягає в установці нових петель, які надійно утримують екран під потрібним кутом.
 • Ремонт рамки ноутбука. Послуга пропонується у разі появи на деталі тріщин та сколів після удару чи падіння. Своєчасне відновлення рамки – найкращий спосіб зберегти матрицю від випадання та появи суттєвих дефектів екрану.

Одночасно з проведенням відновлювальних робіт для усунення проблем уваги замовника пропонується широкий перелік сервісних заходів. Це чистка та обслуговування блоку охолодження, оновлення термопасти, заміна зношених деталей та комплектуючих, встановлення операційної системи та налаштування вибраного програмного забезпечення. Всі маніпуляції виконують досвідчені майстри, а результати виконаної роботи піддаються ретельному та всебічному тестуванню перед поверненням ноутбука замовнику.

До кого звернутися за ремонтом

Щоб усунути поломку і повернути техніку в робочий стан, скористайтеся допомогою наших майстрів. Широкий спектр послуг дозволяє впоратися з будь-яким дефектом, який буде виявлено та виправлено за допомогою професійного діагностичного обладнання, набору фірмових інструментів та оригінальних запчастин.

На всі роботи надається гарантія. Для отримання відповідей на питання щодо ремонту рамки та заміни комплектуючих вашого ноутбука телефонуйте в наш сервісний центр за вказаними телефонами.

Які строки на ремонт?

У середньому, стандартний ремонт займає від 1 до 3 робочих днів і від 3 до 7 робочих днів залежно від моделі та поломки. Якщо поломка не стандартна, немає в наявності запчастин і тп, оживлення може зайняти трохи більше часу. Про нові терміни ремонту, в такому випадку, ми повідомимо після проведення діагностики.

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Взято відгуків у наших клієнтів: 65
Середня оцінка послуги: 4.725
ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua