Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт MacBook

MacBook

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
  • MacBook

Сучасні ноутбуки активно використовуються не тільки для виконання повсякденних завдань – перегляду фільмів, друку документів, а й для навчання чи роботи. З цієї причини їх значущість зросла, і вихід пристрою з ладу, що активно використовується, призводить до того, що виникає потреба в його терміновому відновленні. Якщо інформація, необхідна людині для роботи, не зберігається у хмарному сховищі, без ремонту МакБуку в Києві не обійтися, оскільки роботу буде на тривалий час припинено.

Ціни на ремонт MacBook

Перелік робот Вартість
Заміна клавіатури від 1490
Заміна акумулятора від 3410
Заміна дисплея окремо, перепакування, переклеювання в рідну верхню кришку, від за домовленістю
Чищення, профілактика, заміна термопасти від 990
Ремонт електричної частини, шлейфу, модуля, платы, від 1590
Первинна діагностика 200
Заміна дисплея у зборі з верхньою кришкою за домовленістю
Замена дисплея отдельно, переупаковка, переклека в родную верхнюю крышку от за домовленістю

З яких підстав виникає потреба в ремонті MacBook у Києві

Експерти розглядають кілька основних несправностей, через які є необхідність термінового ремонту МакБука. До них відносять:

  • попадання води у пристрій. Широка поширеність цієї проблеми пов’язана з тим, що люди звикли під час роботи пити чай, каву чи інші напої. Один необережний рух – і рідина опиниться на ноутбуці. Пощастить, якщо після цього потрібно буде відновити лише незначні елементи конструкції, а не те, на чому зберігаються дані. Тому часто виникає потреба в ремонті материнської плати МакБука, особливо якщо в момент попадання рідини на ноутбук той працював;
  • перегрів. Ремонт ноутбуків Apple MacBook з цієї причини часто пов’язаний із накопиченням усередині корпусу сміття та пилу, які потрапляють усередину через клавіатуру та отвори для вентиляції пристрою. Щоб апаратура перестала перегріватися і почала працювати також швидко, як раніше, необхідно розібрати її і акуратно очистити елементи конструкції від сміття, що налип на них. Без аналізу конструкції в цьому випадку не обійтися;
  • перестало з’являтись зображення на екрані. У такому випадку буде потрібно ремонт матриці MacBook. Пошкодження може виникнути після падіння пристрою або різкого відкриття кришки ноутбука. В останньому випадку може знадобитися приєднання контактів матриці до материнської плати, якщо вони відійшли від неї;
  • став пропадати звук. У ряді випадків це може бути пов’язане з зникненням необхідних звукових драйверів або пошкодженням динаміка в результаті натискання на нього або появи отвору в ньому. Ще одна причина, через яку може знадобитися ремонт динаміка MacBook – скупчення під ним сміття, що заважає нормальному проходженню звуку;
  • проблеми з акумулятором. У такому разі ноутбук перестає заряджатися або стає очевидним здуття його акумулятора. Заміну зіпсованої деталі необхідно провести якнайшвидше, інакше ціна ремонту Макбук помітно зросте через пошкодження інших деталей;
  • ноутбук не вмикається. Часто у таких випадках необхідний ремонт материнської плати MacBook.

Куди звернутися за ремонтом МакБуку в Києві

Шукаєте сервіс, де буде комфортна ціна на ремонт клавіатури МакБук? Тоді ви можете прийти до нас. Ми виправляємо будь-які несправності — від ремонту корпусу МакБука до складніших випадків. Залишити заявку на ремонт у сервісі ви можете за допомогою нашого сайту.

Які строки на ремонт MacBook?

У середньому, стандартний ремонт займає від 1 до 3 робочих днів і від 3 до 7 робочих днів залежно від моделі та поломки. Якщо поломка не стандартна, немає в наявності запчастин і тп, оживлення може зайняти трохи більше часу. Про нові терміни ремонту, в такому випадку, ми повідомимо після проведення діагностики.

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

Чому ми

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Відгуки про нашу роботу

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Потрібен ремонт
але на вулиці дощ?

Можна нікуди не їхати!

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua