Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт кухоних комбайнів

Сім'я залишилася голодна? Давай до нас, виправимо!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти

Ціна на послуги ремонту кухоних комбайнів

Перелік робітВартість
Діагностикабезкоштовно
Заміна муфтивід 150
Заміна електричної вилкивід 150
Ремонт редукторувід 450
Ремонт двигунавід 600
Ремонт кнопкивід 450
Ремонт реверсувід 650
Компонентний ремонтвід 550
Складання акту технічного стану100

Полегшення праці сучасної домогосподарки одна з головних задач всього технічного прогресу. І кухонні комбайни одне з досягнень інженерної думки. Ця складна електро-механічна машина затребувана за рахунок своєї багатофункціональності. Вона здатна справлятися з десятком різних робіт в процесі приготування їжі, звільняючи при цьому господиню від нудних і одноманітних занять.
Найбільше користі від її використання під час, коли в будинку чекають гостей, і необхідно приготувати велику кількість різноманітної їжі. І, як це часто буває, в самий невідповідний момент наш комбайн відмовляється працювати. Ви теж помітили що, якщо якась неприємність може статися, вона неодмінно станеться? Закон Мерфі або, як його ще називають, закон підлості (закон бутерброда). Пам’ятайте формулювання? Імовірність того, що бутерброд впаде маслом вниз, пропорційна вартості оббивки дивана, на яку він падає.
І якщо у вас через декілька годин повинні прийти численні і довгоочікувані гості, а у вас зламався кухонний комбайн, не турбуйтеся. У Києві на Позняках, проспект Петра Григоренка, 22/20 в повну силу працює сервісний центр “Скелетон”. Він і створений спеціально для того, щоб виручити вас в скрутну хвилину.В “Скелетон” є така послуга, як терміновий ремонт. Крім того, швидко і впевнено вашому помічникові зроблять безкоштовну діагностику, моментально пожвавлять його і зверху дадуть гарантію на ремонт. Не встигнете оком моргнути, а ваш комбайн вже відремонтовано, і ви до приходу гостей приготуєте все, що задумали. І вся ця радість обійдеться вам зовсім не дорого. Тут інженери спеціально зібралися, щоб людям допомагати.
Спробувати відремонтувати кухонний комбайн самому можна, але тільки, якщо у вас науковий ступінь по електроніці і п’ятнадцять років стажу роботи ремонтником електронної апаратури. А краще при роботі з комбайном стежте за дотриманням всіх приписів, які вказані в інструкції з експлуатації. Адже 90% випадків відмов цієї сучасної техніки пов’язано з некоретним поводженням. Ну, а якщо щось зламалося, приходьте, допоможемо.
Оживимо все, навіть динозавра!

shape

Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

Чому ми

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

Прозорий сервіс

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Відгуки про нашу роботу

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Потрібен ремонт
але на вулиці дощ?

Можна нікуди не їхати!

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
team-28-min
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
kontakty-skeleton-obolon
ОБОЛОНЬ
Проспект Героїв Сталінграду 6,
1 поверх, вхід з проспекту Героїв Сталінграду
Україна, Київ
info@skeleton.ua
БІЛИЧИ
Вулиця Берковецька 6,
Гіпермаркет Ашан, правий вхід, біля магазину Decathlon
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Skeleton Skeleton