Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт портативних зарядних станцій Харків

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Ремонт портативних зарядних станцій Харків ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
  • Ремонт портативних зарядних станцій Харків

Ми ремонтуємо станції будь-яких виробників, зокрема:

У перші дні від зарядної станції не відходять ні на крок: стежать за показниками на екрані, розраховують навантаження і суворо дотримуються інструкції. Через деякий час подумки ставлять галочку навпроти пункту «У пристрої розібрався» і втрачають до неї інтерес. Якщо техніка не отримує належної уваги, вона змусить згадати себе. Не ігноруйте коди помилок, а дійте – звертайтеся до фахівців. Сервісний центр Skeleton допоможе усунути помилки, виконавши компонентний ремонт зарядних станцій у Харкові.

Шановні клієнти, ми працюємо зі всією Україною і приймаємо техніку на ремонт через Нову Пошту. Подзвоніть нам, опишіть свою проблему та ми її вирішимо, ми маємо професійне обладнання та великий досвід ремонту.

Ціна на послуги ремонту

Перелік робіт Вартість
Первинна діагностика 600
Ремонт інвертора від 1080
Ремонт плати управління від 1080
Ремонт ланцюга живлення від 1080

Основні несправності

Ушкодження зарядних станцій часто відбуваються без видимих причин. Виняток — Випадки, коли пристрій згоряє або вибухає акумулятор. Важко виявити приховані дефекти в електроніці, комунікації між АКБ та інвертором. Фахівець проводить ретельну діагностику, щоб виявити поломку. Часто звертаються після:

  • подачі струму на вихід;
  • короткого замикання;
  • повної розрядки АКБ;
  • попадання води;
  • проблем із встановленням ПЗ.

Вартість компонентного ремонту зарядних станцій залежить від складності роботи. Якщо плати, акумулятор та інші запчастини не підлягають відновленню, проводиться їх заміна.

Переваги сервісного центру Skeleton

Прозорий та зручний сервіс – головна перевага, яку оціните з моменту подання заявки на ремонт зарядної станції у Харкові. Сервісний центр надає:

  1. прийом та відправлення техніки поштою;
  2. розрахунок ціни за прайсом;
  3. гарантію на ремонт зарядної станції

В наявності все необхідне для усунення будь-якої поломки: від обладнання для діагностики до складу запчастин. Ви зможете отримати техніку у справному стані найближчим часом. Щоб погодити оплату, терміни та деталі ремонту, зателефонуйте чи напишіть у Viber, Telegram, Facebook.

Які строки на ремонт портативних зарядних станцій Харків?

За наявності запчастин та типового дефекту, ми оживляємо зарядну станцію протягом 5-10 робочих днів, у середньому. Якщо потрібно замовлення запчастин або поломка не типова, терміни ремонту обумовлюються індивідуально.

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Взято відгуків у наших клієнтів: 80
Середня оцінка послуги: 4.8
ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua