Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Заміна оперативної пам’яті ноутбука

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти

  Ціна на послуги ремонту

  Перелік робітВартість

  Ноутбук сьогодні є чи не у кожної людини, що й не дивно, адже він є зручним інструментом для роботи та навчання. Однак іноді пристрої виходять з ладу, вимагаючи звернення до сервісного центру, наприклад, через проблеми з оперативною пам’яттю.

  Які функції виконує оперативна пам’ять

  Саме оперативна пам’ять відповідає за кількість процесів, які може робити комп’ютер в один момент. Чим більше у вас оперативної пам’яті, тим більше додатків або вкладок браузера ви можете відкрити на своєму комп’ютері. Також вона тимчасово зберігає всі дані, а також команди, які потрібні користувачеві, що виконує ті чи інші операції. Поки ноутбук працює, ця інформація зберігається, а коли його вимикають, всі тимчасові дані стираються.

  Отже, саме від оперативи залежить швидкість всіх процесів. Тому багато хто хоче збільшити оперативну пам’ять, щоб збільшилася і його швидкодія та комп’ютер не зависав при запуску великої кількості програм та вкладок. Поставити планку в ноут самому може виявитися досить складно через конструкторські особливості моделей, краще довірити цей процес фахівцям нашого сервісного центру, щоб вам не довелося звертатися і за додатковим ремонтом.

  Причини виходу з експлуатації оперативної пам’яті

  Так, заміна оперативної пам’яті ноутбука може знадобитися через те, що в мережі спостерігаються перепади напруги. Негативно впливають на цей блок, в загальному випадку він вважається досить надійним, також статична електрика та проблеми з живленням. З усіх цих причин може знадобитися заміна оперативної пам’яті на ноутбуці.

  А ось ремонт може знадобитися тоді, коли через пил виходять з ладу контакти оперативної пам’яті: в більшості випадків майстру нашої компанії потрібно на усунення цієї проблеми мінімум часу, як і на збільшення обсягу ОЗП.

  Куди звернутися: майстерня “Скелетон” гарантує якість

  Це, мабуть, головне питання, яке хвилює користувачів, яким потрібна заміна ОЗП у ноутбуці. Фахівці нашого сервісного центру “Скелетон” можуть полагодити і замінити що завгодно, вони працюють з різними моделями ноутбуків, а встановлення слота оперативної пам’яті взагалі займає у них мінімум часу. Клієнту така послуга обійдеться недорого і при цьому ви збережете цілісність всіх інших елементів, тому не варто встановлювати плату самостійно.

  За заміною оперативної пам’яті ви завжди можете звернутися до нашого сервісного центру “Скелетон”, будь-яка проблема буде вирішена нами швидко та максимально комфортно для вас.

  shape

  Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

  Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

  ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

  Чому ми

  “Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

  Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

  Ремонтуємо як для себе.

  Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

  Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

  Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

  Прозорий сервіс.

  Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

  Відгуки про нашу роботу

  ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
  shape1

  Потрібен ремонт
  але на вулиці дощ?

  Можна нікуди не їхати!

  Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

  Викличте кур’єра
  b56a1925
  ПОЗНЯКИ
  Проспект Петра Григоренка, 22/20,
  1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
  Україна, Київ
  info@skeleton.ua
  kontakty-skeleton-obolon-768x576
  ОБОЛОНЬ
  Проспект Героїв Сталінграду 6,
  1 поверх, вхід з проспекту Героїв Сталінграду
  Україна, Київ
  info@skeleton.ua
  dizajn-bez-nazvaniya-2-768x432
  БІЛИЧІ
  Вулиця Берковецька 6,
  Гіпермаркет Ашан, правий вхід, біля магазину Decathlon
  Україна, Київ
  info@skeleton.ua
  Києво-Святошинський
  вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
  info@skeleton.ua
  Skeleton Skeleton