Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Заміна процесора в ноутбуці

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти

  Ціна на послуги ремонту

  Перелік робітВартість

  Якщо “камінь” вашого ноутбука демонструє явні ознаки несправності або не підходить для спільного використання з новою відеокартою, вирішенням проблеми може стати заміна процесора в ноутбуці з гарантією збереження даних та покращення робочих параметрів.

  Коли необхідна заміна процесора в ноутбуці

  Заміна процесора в ноутбуці може знадобитися в таких випадках:

  1. вихід із ладу штатного «каменю»;
  2. перегрів процесора, що став причиною його поломки;
  3. заміна компонентів на більш потужні та продуктивні деталі, з обслуговуванням якої старий процесор може не впоратися;
  4. інші ситуації, коли фахівець вказує на необхідність змінити процесор на ноутбуці через його нездатність забезпечувати швидку обробку інформації.

  Щоб заміна процесора для ноутбука пройшла без наслідків, слід уточнити можливість її здійснення у фахівців та попросити їх про допомогу у підборі відповідного аналога.

  Особливості заміни процесора ноутбука

  Швидка і безпечна заміна процесора в ноутбуці на більш потужний здійснюється за умови, якщо він встановлюється на материнську плату завдяки спеціальному роз’єму – сокету. Кожен виробник процесорів для запобігання підробкам своєї продукції та випередження конкурентів випускає «камені» з різними видами сокетів, тому заміна процесора на ноутбуках на модель іншого бренду може виявитися нездійсненною.Крім того, конструктивні особливості процесорів змінюються залежно від їхньої приналежності до різних поколінь лінійок. Тому перед ухваленням рішення про апгрейд варто уточнити, чи можлива заміна процесора на ноутбуках і яка з версій «каменю» ідеально стане в наявний роз’єм залежно від кількості контактів.

  Є ще одна проблема, з якою може бути пов’язана заміна процесора на ноутбуках i3 на i5, i5 на i7 чи i3 на i7. Процесори одного бренду, призначені для бюджетних або флагманських моделей, часто мають різні характеристики, незважаючи на конструктивну ідентичність. Це ще раз вказує на необхідність консультації з досвідченим майстром, який підкаже оптимальний аналог для конкретного лептопа з урахуванням його базових робочих параметрів та бажання користувача розігнати пристрій для встановлення сучасного або складних ігор.

  Важливо: моделі «каменів» можуть мати структуру, що передбачає припаювання деталі до материнської плати. Заміна впаяного процесора ноутбука вважається технічно складною операцією, тому варто довірити грамотному майстру перевіреного сервісного центру.

  Однак слід знати: бажання самостійно відремонтувати процесор або замінити його новим «камінням» часто стає причиною серйозних і незворотнього зламання лептопів. Крім того, несанкціонована заміна центрального процесора на ноутбуках автоматично позбавляє власника права гарантійного ремонту ноутбука. Тому єдине вирішення проблеми позбавлення від застарілих комплектуючих – звернення до професійного сервісу, що гарантує швидкий та безпечний апгрейд ноутбука із заміною процесора.

  shape

  Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

  Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

  ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

  Чому ми

  “Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

  Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

  Ремонтуємо як для себе.

  Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

  Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

  Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

  Прозорий сервіс.

  Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

  Відгуки про нашу роботу

  ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
  shape1

  Потрібен ремонт
  але на вулиці дощ?

  Можна нікуди не їхати!

  Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

  Викличте кур’єра
  b56a1925
  ПОЗНЯКИ
  Проспект Петра Григоренка, 22/20,
  1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
  Україна, Київ
  info@skeleton.ua
  kontakty-skeleton-obolon-768x576
  ОБОЛОНЬ
  Проспект Героїв Сталінграду 6,
  1 поверх, вхід з проспекту Героїв Сталінграду
  Україна, Київ
  info@skeleton.ua
  dizajn-bez-nazvaniya-2-768x432
  БІЛИЧІ
  Вулиця Берковецька 6,
  Гіпермаркет Ашан, правий вхід, біля магазину Decathlon
  Україна, Київ
  info@skeleton.ua
  Києво-Святошинський
  вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
  info@skeleton.ua
  Skeleton Skeleton