Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Заміна та ремонт лампи підсвічування ноутбука

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти

  Ціна на послуги ремонту

  Перелік робітВартість

  Ноутбук – це вірний супутник сучасної людини. Він допомагає працювати, розважатися і просто жити повним життям, тому, коли він ламається, власник хоче якнайшвидше усунути неприємність – і його бажання цілком зрозуміле. Де найкраще усунуть несправність? Наш сервісний центр Skeleton пропонує свої послуги всім, хто їх потребує. Якщо техніку ще можна врятувати, вона буде врятована незалежно від того, чи потрібна заміна лампи підсвічування ноутбука або складніші маніпуляції з монітором. У нас працюють професіонали своєї справи, які точно знають, що робити.

  Основні несправності моніторів, з якими ми впораємося

  Оскільки монітор є найтендітнішою частиною ноутбука, немає нічого дивного в тому, що він найчастіше і стає непридатним через пошкодження. Наприклад, через падіння та удари на ньому з’являються тріщини, а це означає, що матриця потребує ремонту, тобто її потрібно замінити або полагодити.

  Далеко не завжди несправність очевидна, тому слід зважати на ті ознаки, які говорять про її наявність. Це і спотворення кольору, і мерехтіння, і тим паче відсутність зображення зовсім. Будь-яка поломка – це привід звернутися до нашого сервісного центру, де буде проведено заміну лампи підсвічування екрана ноутбука або іншої деталі, яка впливає на працездатність. Наприклад, часто причиною проблеми є дефект шлейфу, тому вона легко вирішується заміною його на новий.

  Що входить до переліку наших послуг

  Фахівці нашого центру готові:

  1. відновити функціональність підсвічування;
  2. замінити екран;
  3. відремонтувати та замінити внутрішні шлейфи.

  Самостійне втручання до начинки ноутбука зазвичай призводить до того, що ремонт підсвічування матриці ноутбука для майстра ускладнюється, тому не варто цього робити. Навіть проста на перший погляд заміна ccfl має бути довірена професіоналові.

  Чому клієнти обирають наш сервісний центр

  Тому що вони впевнені, що “Скелетон” – це якість. Незалежно від того, чи потрібно відремонтувати світлодіодний або РК-екран, роботу буде виконано на найвищому рівні, при цьому її вартість виявиться доступною. Наші майстри знають, як поводитися з матрицею монітора, оскільки такий ремонт для них – щоденна робота. Вони готові взятися як за найсучасніші моделі, так і за досить старі, причому для них практично не існує проблем, які неможливо було б вирішити: чарівні руки майстра та його знання змусять неслухняний екран працювати.

  Розташування наших сервісних центрів найзручніше – у Києві навряд чи знайдеться краще, тому до нас легко можна привезти навіть телевізор, не кажучи вже про ноутбук. При цьому ціна питання, тобто ремонту, зазвичай більш ніж доступна. Будь-яка проблема буде вирішена в найкоротші терміни, у нас є всі найпоширеніші комплектуючі, але якщо для надання послуги потрібно буде купити якусь деталь, це все одно не займе багато часу.

  shape

  Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

  Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

  ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

  Чому ми

  “Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

  Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

  Ремонтуємо як для себе.

  Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

  Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

  Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

  Прозорий сервіс.

  Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

  Відгуки про нашу роботу

  ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
  shape1

  Потрібен ремонт
  але на вулиці дощ?

  Можна нікуди не їхати!

  Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

  Викличте кур’єра
  b56a1925
  ПОЗНЯКИ
  Проспект Петра Григоренка, 22/20,
  1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
  Україна, Київ
  info@skeleton.ua
  kontakty-skeleton-obolon-768x576
  ОБОЛОНЬ
  Проспект Героїв Сталінграду 6,
  1 поверх, вхід з проспекту Героїв Сталінграду
  Україна, Київ
  info@skeleton.ua
  dizajn-bez-nazvaniya-2-768x432
  БІЛИЧІ
  Вулиця Берковецька 6,
  Гіпермаркет Ашан, правий вхід, біля магазину Decathlon
  Україна, Київ
  info@skeleton.ua
  Києво-Святошинський
  вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
  info@skeleton.ua
  Skeleton Skeleton