Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра
3817381738173817381738173817

Заміна термопасти в ноутбуці

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Заміна термопасти в ноутбуці ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
  • Заміна термопасти в ноутбуці

Як показує практика, найчастіші проблеми з продуктивністю лептопів пов’язані з їх перегріванням. Уникнути цього можна шляхом систематичного обслуговування, в яке входить чищення від пилу, змащування вентиляторів та заміна термопасти в ноутбуці.

Ціна на послуги ремонту

Перелік робіт Вартість
Чистка, продування безмасляним компресором системи охолодження. Заміна термопасти Arctic Cooling Швейцарія стандартних ноутбуків 990
Чистка, продування безмасляним компресором системи охолодження. Заміна термопасти Arctic Cooling Швейцарія ноутбуків ігровий і професійної серії 1190
Первинна діагностика 400
Ремонт після попадання вологи за домовленістюза домовленістю
Пайка, компонентний ремонт за домовленістю
Заміна акумулятора за домовленістю
Заміна роз'єму за домовленістю
Заміна кабелю у блоці живлення від 350
Заміна матриці (екрана, дисплею) за домовленістю
Пайка материнської платы за домовленістю
Компонентний ремонт за домовленістю
Заміна клавіатури За згодою, після проведення діагностики
Заміна корпусних частин За згодою, після проведення діагностики
Заміна петель За згодою, після проведення діагностики

Що таке термопаста, які функції вона виконує

Термопаста є пластичною речовиною, яка має хороші термопровідні властивості. Її багатокомпонентний склад складається з наповнювачів із мікродисперсних порошків металів та їх оксидів.

Теплопровідність пасти вища, ніж у повітря. Нормальний температурний режим роботи ноутбука забезпечується шляхом її нанесення на місце з’єднання радіатора та процесора. Якщо складу не буде або він буде «задубілим», то процесор може перегрітися і ви втратите досить дорогий елемент вашого ноутбука.

Коли необхідна заміна термопасти в ноутбуці

Термін нормальної роботи лептопа без заміни термопасти залежить від режиму експлуатації. При запуску ігор або важких програм потужність використання процесора досить висока, відбувається його нагрівання і, відповідно, передача тепла на радіатор. Ефективності віддачі цього тепла сприяє термопаста і чим частіше і довше нагрівається процесор, тим швидше вона втрачає свої властивості.

Як зрозуміти, що лептоп перегрівається

Якщо ви помітили, що процесор сильно перегрівається навіть при невеликому навантаженні, це перший сигнал до того, що необхідно поміняти термопасту на ноутбуці.

Якщо ноутбук часто використовується на вулиці, на ньому запускаються потужні ігри або програми, то профілактику слід проводити двічі на рік.

Також важливо відстежувати робочу температуру процесора. Зробити це можна в Bios або за допомогою спеціальних програм. Якщо показники перевищують нормальні, це говорить про погане охолодження і, про необхідність заміни теплопровідного складу.

Основні «симптоми» перегріву лептопу

  • Вентилятор постійно працює шумно та на повну потужність. У звичайному режимі він повинен працювати практично безшумно, іноді звук може ставати сильнішим, але потім затихати.
  • Доторкніться корпусу лептопа біля вентилятора. В ідеалі він повинен бути трохи теплим, якщо він гарячий, отже, відбувається перегрів процесора.
  • Під час роботи (особливо при включених іграх) ноутбук відключається і його неможливо “завести”, доки він не охолоне.

Що буде, якщо ігнорувати заміну термопасти у ноутбуці

Єдиний вірний спосіб уникнути дорогого ремонту через перегрівання ноутбука – це його чистка із заміною термопасти. Багато користувачів купують охолодну підставку або використовують стиснене повітря, але такі заходи за фактом не приносять належного ефекту.

Якщо вчасно не замінити термопасту в ноутбуці, то вона зсихається, в результаті порушується процес охолодження процесора, що призводить до його передчасного зносу і ремонту, вартість якого обійдеться вам в пристойну суму.

Пам’ятайте, що профілактичні заходи завжди коштують дешевше, ніж купівля нових комплектуючих та їх заміна.

Щоб подовжити термін служби комп’ютерної техніки та не допустити поломок, не ігноруйте рекомендації виробника та звертайтеся лише до офіційних сервісних центрів.

Наші фахівці швидко, якісно та недорого зроблять чистку ноутбука та замінять термопасту у Києві. Ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі та розхідники, готові відремонтувати навіть найскладніші поломки з гарантією на надані послуги.

Які строки на ремонт?

У середньому, стандартний ремонт займає від 1 до 3 робочих днів і від 3 до 7 робочих днів залежно від моделі та поломки. Якщо поломка не стандартна, немає в наявності запчастин і тп, оживлення може зайняти трохи більше часу. Про нові терміни ремонту, в такому випадку, ми повідомимо після проведення діагностики.

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 050 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Взято відгуків у наших клієнтів: 66
Середня оцінка послуги: 4.73
ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua