Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт iPod

Справжній динозавр!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
  • iPod

Ціни на ремонт iPod

Перелік робіт Вартість грн.
Програмний ремонт від 250
Заміна акумулятора (батареї) за домовленістю
Ремонт роз'єму за домовленістю
Ремонт після попадання вологи від 250
Пайка, компонентний ремонт від 450
Складання акту технічного стану від 100
Заміна LCD екрану за домовленістю

У 2001 році відбувся широко розрекламований дебют нової торгової марки iРod. Сміливий хід Apple створював нову гілку, що складається з серії портативних мультимедійних програвачів. Ця гілка почала розвиватися випуском декількох нових моделей. Більш того, по слідах Apple пішли деякі інші компанії, що випускають комунікатори. Але в підсумку гілка засохла.

Але ж на руках у численних шанувальників залишилася велика кількість медіаплеєрів. Причому, крім звукових моделей були випущені айпод фото і айпод відео. Тому Сервісний центр “Скелетон” вирішив підтримати їх і освоїв ремонт всіх моделей: iPod classic, iPod touch, iPod nano, iPod mini, iPod shufflei, Pod photo, iPod video.

Хоча деякий з них перетворилися на справжніх копалин, але наш девіз “Оживимо все, навіть динозавра!” змушує витягувати на світ з глибини століть забуті моделі та повертати їх до життя. Тому енергійні внуки, знайшовши в бабусиних скринях неробочі допотопні iPod першого покоління несуть їх до нас на ремонт в Києві, на Позняках, проспект Петра Григоренка, 22/20.

Перш ніж здійснити якісний ремонт будь-яких Айпод “Скелетон” виконує діагностику задля виявлення проблеми. При цьому варто відзначити, що ремонт Айпода обійдеться недорого, в усякому разі, не дорожче, ніж у інших. Ми ж розуміємо, що сьогоднішня вартість самого медіа-програвач значно знизилася в порівнянні з тією, що була під час його випуску. І було б не справедливо брати за ремонт дорожче, ніж цей Айпод варто.

Але врахуйте, якщо ви принесете до нас в ремонт iPod video версія iPod 30GB з гравіюванням «Richard Mille» і зірками по краях, ми візьмемо з вас дуже дорого! Тому що таких айпод було випущено всього 70 штук. І зараз це рідкісні екземпляри, в гонитві за якими перебувають багато маститі, всесвітньо відомі колекціонери.

Які строки на ремонт?

Є ремонти, які ми виконуємо протягом 20 хвилин, але в середньому, це займає від 1 до 3 робочих днів. Наші інженери-ракета! Однак є ремонти, де потрібно дуже добре попрацювати) Тому оживлення займе трошки більше часу)

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

Чому ми

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Відгуки про нашу роботу

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Потрібен ремонт
але на вулиці дощ?

Можна нікуди не їхати!

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua