Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт Apple iMac Pro

Оживлюємо на постійній основі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
  • Apple iMac Pro

Ціни на ремонт Apple iMac Pro

Перелік робіт Вартість грн.
Первинна діагностика від 400
Комплексна профілактика пристрої і заміна термопасти на iMac від 1580

Вийшов з ладу ваш iMac Pro, і ви не знаєте в чому причина, але необхідно якомога швидше відновити його, щоб продовжити роботу? Для цього варто скористатися допомогою професіоналів, так як у них є необхідний досвід і обладнання, що дозволяє скоротити час, що витрачається на ремонт iMac Pro, до 1-2 днів замість декількох тижнів. Додаткова перевага звернення до професіоналів – використання якісних оригінальних деталей на заміну зіпсованим, якщо в цьому виникне необхідність.

З яких причин може виникнути необхідність в ремонті iMac Pro

Несправності, через які може виникнути необхідність у відновленні або очищенні iMac Pro, ті ж, що і у інших пристроїв з аналогічними функціями. Так, наприклад, до основних неполадок, через які може виникнути потреба в ремонті гаджета, відносять:

  • перегрів корпусу і поступове зростання шуму, який виникає при запуску апарату і включення на ньому програм, що вимагають підвищеної продуктивності. Причиною її може стати скупчення сміття і пилу на елементах конструкції;
  • жорсткий диск став працювати повільніше або вийшов з ладу. Крім того, якщо гаджет перестає працювати так швидко, як раніше, це може стати сигналом про брак оперативної пам’яті;
  • тріщини на корпусі;
  • відсутність зображення на екрані – це може свідчити про пошкодження матриці дисплея. Її доведеться замінити.

Куди звернутися за допомогою

Якщо вам необхідно відновити працездатність iMac Pro, ви можете звернутися в наш сервіс. Перед початком відновлювальних робіт буде обов’язково проведена діагностика. Актуальні ціни на ремонт iMac Pro можна дізнатися на нашому сайті. З його допомогою можна залишити заявку на ремонт – кур’єр виїде за вказаною клієнтом адресою.

Які строки на ремонт?

У середньому, стандартний ремонт займає від 1 до 3 робочих днів і від 3 до 7 робочих днів залежно від моделі та поломки. Якщо поломка не стандартна, немає в наявності запчастин і тп, оживлення може зайняти трохи більше часу. Про нові терміни ремонту, в такому випадку, ми повідомимо після проведення діагностики.

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

Чому ми

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Відгуки про нашу роботу

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Потрібен ремонт
але на вулиці дощ?

Можна нікуди не їхати!

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua