Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт iPad Pro 11 другого покоління

Оживляємо на постійній основі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти

Ціни на ремонт iPad Pro 11 другого покоління

Перелік робітВартість грн.
Замена Тачскрина 7120

Знадобився ремонт iPad Pro 11 другого покоління? Щоб пристрій можна було використовувати так, як це можна було робити до того, як воно вийшло з ладу, варто звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців. Зробити це необхідно з тієї причини, що тільки у кваліфікованих майстрів є необхідне обладнання і навички для того, щоб гаджет був відновлений в повній мірі.

Що може стати причиною ремонту iPad Pro 11 другого покоління

Навіть при акуратному поводженні з сучасними гаджетами їх власники не застраховані від того, що в якийсь момент пристрій перестане працювати. Однак найчастіше за допомогою до майстрів по ремонту Айпад звертаються через те, що:

  • у планшета тріснув екран. У цьому випадку можливо дві версії несправності. Перша – тріщина торкнулася тільки скло і гаджетом можна буде нормально користуватися після його заміни. Як правило, такі несправності не зачіпають функціональність апарату – це скоріше естетична проблема. У другому випадку тріщина серйозніше, ніж здається, і через удар, який посприяв її появи, постраждала матриця екрану. Через це при включенні екрану на ньому може повністю бути відсутнім зображення або з’являться смуги;
  • сенсор пристрою перестав відповідати на команди. Аналогічна проблема може виникнути з кнопкою включення планшета, і для її усунення доведеться звертатися до майстрів – до її усунення використовувати планшет не вийде;
  • сильно постраждав корпус пристрою. Невеликі подряпини і потертості не проблема – це природний наслідок експлуатації. А ось якщо в результаті удару по корпусу планшета пішли тріщини або його частина відкололася, необхідно якомога швидше усунути проблему – деформований корпус може стати причиною пошкодження інших елементів планшета;
  • гаджет перестав працювати після того, як його залили водою.

Що робити, якщо потрібен терміновий ремонт

Самостійно займатися ремонтом Айпад Про 11 другого покоління точно не слід – не маючи достатнього досвіду і відповідного обладнання можна тільки погіршити неполадки. Найпростіше звернутися за ремонтом iPad Pro 11 дюймів другого покоління в Україні в спеціалізований сервіс.

Там проведуть діагностику і точно визначать, що стало причиною поломки, а терміновий ремонт займе всього кілька днів. Оформити замовлення на ремонт техніки ви можете на нашому сайті – в будь-який зручний для вас час.

shape

Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

Чому ми

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Відгуки про нашу роботу

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Потрібен ремонт
але на вулиці дощ?

Можна нікуди не їхати!

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
kontakty-skeleton-obolon-768x576
ОБОЛОНЬ
Проспект Героїв Сталінграду 6,
1 поверх, вхід з проспекту Героїв Сталінграду
Україна, Київ
info@skeleton.ua
dizajn-bez-nazvaniya-2-768x432
БІЛИЧИ
Вулиця Берковецька 6,
Гіпермаркет Ашан, правий вхід, біля магазину Decathlon
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Skeleton Skeleton