Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт iPad Pro 12.9 третього покоління

Оживляємо на постійній основі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти

Ціни на ремонт iPad Pro 12.9 третього покоління

Перелік робітВартість грн.
Заміна Дисплейного модуля. 12190
Замена Тачскрина 7120

Стали власником iPad Pro 12.9 третього покоління? В такому випадку вам варто знати, що при виникненні несправностей, які впливають на роботу пристрою, не варто намагатися виправити їх самостійно. Це може тільки погіршити ситуацію. Кращим рішенням в даному випадку залишається звернення за ремонтом iPad Pro 12.9 третього покоління в сервіс до професіоналів з великим досвідом в ремонті техніки від виробника Apple. Це дає гарантію того, що відновлення пристрою буде виконано з урахуванням вимог безпеки, а саме воно повернеться до власника в працездатному стані вже через 1-2 дня.

Підстави для ремонту iPad Pro 12.9 3 покоління

Якщо ви активно використовуєте пристрій, будьте готові до поступового появи таких несправностей, як:

  • відсутність реакції при натисканні кнопки включення або кнопки Home. Поломка зв’язується з поступовим зношуванням механізму кнопки. Якщо її часто використовують, він швидко приходить в непридатність і перестає реагувати на натискання. Як наслідок – планшет складно включити або вимкнути. Виправити це можна тільки ремонтом кнопки Home iPad Pro 12.9 третього покоління. У частині випадків можна відновити спочатку встановлений виробником механізм, але найчастіше його замінюють на новий. Оскільки ремонт кнопки Home iPad Pro 12.9 3 покоління – нескладна операція, при відсутності інших проблем з планшетом його можна отримати назад вже через добу – якщо потрібна деталь буде в наявності;
  • пошкодження корпусу і екрану. Виникають при падінні планшета з висоти і можуть привести до того, що буде потрібно замінювати не тільки скло або екран гаджета, але і проводити ремонт плати iPad Pro 12.9 третього покоління. Потреба в цьому може виникнути, якщо корпус при падінні сильно деформувався і тим самим зачепив внутрішні елементи конструкції планшета;
  • необхідність в ремонті плати iPad Pro 12.9 3 покоління може виникнути і в тому випадку, якщо пристрій потрапить у воду. Рідина швидко просочується через зазори в корпусі і потрапляє всередину нього. Результатом може стати вихід з ладу окремих модулів апарату, але при сильних пошкодженнях плату все одно доведеться замінювати;
  • задня камера перестала включатися або втратила колишню якість знімків.

Розібратися в причинах цього допоможе тільки повноцінна діагностика планшета, а виправити ситуацію можна ремонтом задньої камери iPad Pro 12.9 третього покоління. Це може бути як її налагодження (при виявленні внутрішніх помилок, що заважають нормальній роботі камери), так і заміна Де можна отримати якісну допомогу від майстрівмодуля на новий.

Де можна отримати якісну допомогу від майстрів

Знадобився терміновий ремонт задньої камери iPad Pro 12.9 3 покоління або усунення інших несправностей, через які складно використовувати пристрій так, як раніше? Залишити заявку на ремонт можна на нашому сайті. Гарантуємо повне усунення проблем. Перед початком ремонту планшет пройде безкоштовну діагностику для виявлення дрібних неполадок і їх подальшого виправлення.

shape

Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

Чому ми

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Відгуки про нашу роботу

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Потрібен ремонт
але на вулиці дощ?

Можна нікуди не їхати!

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
kontakty-skeleton-obolon-768x576
ОБОЛОНЬ
Проспект Героїв Сталінграду 6,
1 поверх, вхід з проспекту Героїв Сталінграду
Україна, Київ
info@skeleton.ua
dizajn-bez-nazvaniya-2-768x432
БІЛИЧИ
Вулиця Берковецька 6,
Гіпермаркет Ашан, правий вхід, біля магазину Decathlon
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Skeleton Skeleton