Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт iPhone 12 Pro Max

Пожвавлюємо на постійній основі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
  • iPhone 12 Pro Max

Ціни на ремонт iPhone 12 Pro Max

Перелік робіт Вартість грн.
Заміна динаміка 2650

Незважаючи на те, що дана модель смартфона вийшла відносно недавно, ремонт iPhone 12 Pro Max стає актуальною послугою для багатьох його власників. І причина такої актуальності криється в тому, що не кожен власник новенького гаджета прагне поводитися з ним максимально акуратно. В результаті виникають різні несправності, які можуть серйозно перешкодити експлуатації пристрою. До поширених поломок, через які необхідний ремонт iPhone 12 Pro Max, відносять:

  • затоплення – смартфон можуть упустити в воду або пролити на нього напій. Після такого зазвичай необхідний серйозний ремонт iPhone 12 Pro Max в Києві, так як вода потрапляє на важливі елементи конструкції і призводить їх в непридатність;
  • тріщини на корпусі і екрані. Причина виникнення такої несправності – падіння гаджета з висоти. При цьому передбачити, коли падіння стане причиною появи відколу або мережі тріщин на екрані або задній кришці неможливо. Якщо тріщини розповзлися по екрану, вони можуть заважати перегляду повідомлень і зображень, в ряді випадків екран перестає відгукуватися на дотики до нього. Єдиний спосіб вирішення проблеми – заміна дисплея iPhone 12 Pro Max;
  • інші причини. У ряді випадків власник смартфона не може самостійно діагностувати, з якої причини його гаджет перестав нормально працювати. У такому випадку необхідна професійна діагностика для виявлення несправностей – ремонт iPhone 12 Pro Max в Києві починається тільки після її проведення.

Як зрозуміти, що iPhone 12 Pro Max потрібен ремонт

Проживаєте в Києві і є щасливим власником уже згаданого гаджета? Зрозуміти, що у нього є певні проблеми, що заважають нормальній роботі, досить просто. Смартфон, який потребує відновлення, починає працювати повільніше або і зовсім перестає відгукуватися на команди свого власника. Тріщини і відколи, що заважають використанню гаджета, помітні відразу ж.

Якщо на смартфон потрапила рідина, не варто зволікати зі зверненням в спеціалізований сервіс – поки вода не вразила всю конструкцію, ціна на ремонт iPhone 12 Pro Max може виявитися нижче, ніж очікує його власник.

При проведенні ремонту екрану iPhone 12 Pro Max можуть бути усунені як дрібні, так і великі несправності. Велика частина вирішується заміною всього модуля або заміною кількох деталей в ньому. У нас ви можете замовити не тільки ремонт екрану iPhone 12 Pro Max, а й усунення інших несправностей.

Чому варто звернутися до нас

Потрібен терміновий ремонт дисплея iPhone 12 Pro Max в Києві? Ми готові допомогти вам з усуненням будь-яких несправностей, що заважають нормально використовувати гаджет. Гарантуємо швидке усунення несправностей. Перед початком робіт проводиться безкоштовна діагностика – вона необхідна для виявлення прихованих поломок, про яких може не знати власник смартфона.

Гарантовані якість проведених робіт та комфортна вартість послуг. Ми можемо приїхати і самостійно забрати пристрій на ремонт.

Які строки на ремонт?

Є ремонти, які ми виконуємо протягом 20 хвилин, але в середньому, це займає від 1 до 3 робочих днів. Наші інженери-ракета! Однак є ремонти, де потрібно дуже добре попрацювати) Тому оживлення займе трошки більше часу)

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

У вартість ремонту входить ціна комплектуючих?

Так, у вартість ремонту входить ціна комплектуючих.

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

Чому ми

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Відгуки про нашу роботу

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Потрібен ремонт
але на вулиці дощ?

Можна нікуди не їхати!

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua