Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт iPhone SE 2020

Оживляємо на постійній основі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти

Ціни на ремонт iPhone SE 2020

Перелік робітВартість грн.
Замена дисплея высокое качество 1230
Замена дисплея 100% оригинал 1900

Практично кожен шанувальник продукції американської «яблучної» компанії з нетерпінням очікував виходу останньої моделі смартфона – iPhone SE 2020. На цей раз компанія Apple пішла нестандартним шляхом – замість розробки дорожчий модифікації гаджета вона представила споживачам одну з найдоступніших версій смартфона з оптимально збалансованими для користувача характеристиками і ціновими показниками.

Це ніяк не вплинуло на традиційно високу якість, надійність девайса. Однак навіть смартфони такої відомої світової корпорації також іноді можуть виходити з ладу. В такому випадку потрібен ремонт iPhone SE 2020.

iPhone SE 2020: ремонт яких компонентів найчастіше потрібен

Заводський брак в аксесуарах «Еппл» зустрічається нечасто, набагато рідше, ніж в продукції багатьох інших виробників. Можуть виникати такі неполадки, при яких потрібно ремонт iPhone 2020 в Києві:

  • Не функціонує динамік, працює тихо або з сторонніми шумами.
  • Співрозмовник не чує, хто телефонує. Це свідчить про несправності мікрофона.
  • Акумуляторна батарея занадто швидко розряджається. У цьому випадку може знадобитися заміна самої АКБ, яка вичерпала свій ресурс або ремонт апаратної частини iPhone SE 2020 вКиєві.
  • Дисплей смартфону не включається або на ньому з’явилися різного роду і розміру дефекти.
  • Не працює фотовідеокамера, спалах, кнопка Home і т. д.

На ремонт iPhone SE 2020 ціна залежить від багатьох факторів: характеру поломки, складності відновлювальних заходів, вартості запасних частин, політики сервісного центру.

Заміна дисплейного модуля – найдорожчий ремонт iPhone SE 2020

У переважній більшості ремонт iPhone SE 2020 в Києві проводиться після випадків недбалої експлуатації. Більше половини звернень в сервісний центр здійснюється після того, як девайс впав на тверду поверхню, в результаті чого екран частково або повністю перестав показувати зображення, на поверхні захисного скла з’явилися тріщини.

Ремонт дисплея iPhone SE 2020 року – один найбільш дорогих заходів (у разі пошкодження матриці). Про вихід з ладу IPS матриці свідчить поява на екрані різних дефектів: засвічень, темних ділянок, кольорових артефактів. Як правило, при цьому тачскрін не відповідає на дотики, смартфон стає некерованим. В такому випадку необхідно міняти екранний модуль повністю.

Якщо ж видимих ​​змін зображення на дисплеї немає, але на його поверхні з’явилися тріщини, що заважають нормальній експлуатації, що псують зовнішній вигляд, найчастіше ремонт екрану iPhone SE 2020 не потрібен, достатньо просто замінити скло. Ця ж процедура потрібна в разі утворення на поверхні потертостей, появі незмивних забруднень.

Однак далеко не кожен столичний сервісний центр візьметься замінити тільки скло. Оскільки в цій моделі воно склеєне з тачскріном і матрицею, для виконання даної процедури потрібні специфічні навички та обладнання. Більшість майстерень пропонує здійснити модульний ремонт iPhone SE 2020 дисплея в Києві, замінивши весь дорогий вузол цілком.

Фахівці нашого сервісного центру зможуть професійно виконати процедуру відновлення iPhone SE 2020 будь-якої складності: ремонт екрану, переклеювання скла або заміну екранного модуля цілком.

shape

Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

Чому ми

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Відгуки про нашу роботу

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Потрібен ремонт
але на вулиці дощ?

Можна нікуди не їхати!

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
kontakty-skeleton-obolon-768x576
ОБОЛОНЬ
Проспект Героїв Сталінграду 6,
1 поверх, вхід з проспекту Героїв Сталінграду
Україна, Київ
info@skeleton.ua
dizajn-bez-nazvaniya-2-768x432
БІЛИЧИ
Вулиця Берковецька 6,
Гіпермаркет Ашан, правий вхід, біля магазину Decathlon
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Skeleton Skeleton