Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Чистка ноутбуку

Жарко не только тебе, а и твоему ноутбуку!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
  • Чистка ноутбуку

Ціна на послуги ремонту

Перелік робітВартість

Рано чи пізно кожен власник ноутбука стикається з наступною проблемою – лептоп гальмує, висне, може мимоволі вимикатися, перезавантажуватись та ще й гріється при цьому. Головна причина подібних збоїв – засмічення системи охолодження.

Оптимально чистка ноутбука від пилу має проводитися кожні три місяці, тоді багатьох проблем вдасться уникнути. За бажання і певної вправності можна буде виконати роботи самотужки, але краще відразу звертатися до майстрів, так ви зводите ризики до нуля. У нашому сервісному центрі швидко усунуть будь-яку проблему. Послуги надаються під ключ у мінімальні терміни. Виконаємо повну чистку ноутбука з розбиранням, проведемо ремонт виявлених несправностей, замінимо деталі. Ваші проблеми – наше рішення.

Як зрозуміти, що настав час почистити ноутбук

Є певний перелік ознак, який дозволить вам визначити, чи все гаразд, потрібно проводити роботи терміново прямо зараз або ще трохи почекати.

Перші ознаки засмічення системи – шум під час роботи, якого раніше не було, сильне нагрівання бічної або нижньої частини корпусу. Вентилятор не справляється з поточними завданнями – не може охолодити комплектуючі до потрібних температур. Бруд на радіаторних гратах не дає повітрю нормально циркулювати, лопаті забитого пилом кулера теж працюють недостатньо добре. Потужності вентилятора зростають, кількість обертів підвищується – звідси шум. Так що перегрів та помітні шуми – головні ознаки, що вказують на необхідність термінового чищення системи.

Інший спосіб протестувати систему – виміряти температуру процесора. У кожного процесора свої норми, їх необхідно дізнатися на сайті виробника, але середнє значення нагріву процесора 60 градусів. При температурі 75-80 рекомендується дійти на діагностику пристрою. Також тривала робота за умов постійного перегріву – часта причина поломок різних вузлів.

Пил – ворог №1

Пил – головний ворог ноутбука. Якщо ви регулярно не робите чищення ноутбука, то з великою ймовірністю ваш ноутбук вже засмічений пилом, що згубно впливає на його роботу.

Чому варто проводити чищення ноутбука

Пил – відмінний утеплювач, що перешкоджає ефективному охолодженню внутрішніх елементів та вузлів ноутбука. Якщо дозволяти пилу накопичуватися в системі:

  1. Зростуть навантаження на кулер. Збільшиться кількість робочих оборотів, з’являться шуми.
  2. Вентилятор вийде з експлуатації раніше часу. Проблема в тому, що сміття налипає на лопаті, потім відбувається розбалансування, ротор вібрує, б’є підшипники.
  3. Лептоп постійно перегріватиметься. У результаті ефективність роботи системи охолодження помітно знизиться, корпус і начинки завжди будуть гарячими.
  4. Почнуться збої у роботі. Критичні навантаження, постійний перегрів призводять до зависань, довільних перезавантажень.
  5. Ноутбук вийде з ладу. Напівпровідники внаслідок роботи за високих температур зношуються набагато швидше.

Чому ми?

На відміну від працівників інших сервісів, наші чарівні інженери володіють усіма необхідними скилами для компонентного ремонту. Звертайтеся до нас, ми швидко відновимо правильну роботу вашого улюбленого ноутбука. Skeleton – оживимо все, навіть динозавра!

shape

Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

Чому ми

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Відгуки про нашу роботу

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Потрібен ремонт
але на вулиці дощ?

Можна нікуди не їхати!

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
kontakty-skeleton-obolon-768x576
ОБОЛОНЬ
Проспект Героїв Сталінграду 6,
1 поверх, вхід з проспекту Героїв Сталінграду
Україна, Київ
info@skeleton.ua
dizajn-bez-nazvaniya-2-768x432
БІЛИЧІ
Вулиця Берковецька 6,
Гіпермаркет Ашан, правий вхід, біля магазину Decathlon
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua
Skeleton Skeleton