Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт планшетів Prestigio

Оживимо все! Skeleton service.

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
  • Ремонт планшетів Prestigio

Ціна на послуги ремонту планшетів Prestigio

Перелік робітВартість
Діагностикабезкоштовно
Програмний ремонтвід 250
Ремонт роз'ємувід 150
Ремонт динаміка (звуку)від 150
Заміна LCD екрана, сенсорного скла, тачскрінавід 250
Ремонт після потрапляння вологивід 150
Пайка, компонентний ремонтвід 150

Планшети Prestigio (Престижіо) з’явилися на ринку України в 2011 році і завоювали певну популярність серед користувачів. В цілому, вони нічим особливим не вирізняються з-поміж інших брендів, проте, мають значну продуктивність і лояльну ціну. Надійність пристроїв цього виробника часто ставиться під сумнів, а хейтери бренду люблять жартувати про те, що ремонт планшету Prestigio потрібен відразу ж після його покупки.

З огляду на наш багаторічний досвід обслуговування подібних девайсів, ми можемо з усією впевненістю заявити, що ремонт планшетів Prestigio проводиться не частіше і не рідше, ніж ремонт будь-якої іншої техніки. В основному, ремонт планшета престижу полягає в простій заміні екрану. Як не крути, а це найбільш вразливе місце будь портативної електроніки.

Чому ремонт планшетів Prestigio в Києві варто довірити нам?

Сервісний центр Skeleton займається відновленням складної техніки на протязі багатьох років. У нас є все необхідне для проведення робіт якісно та швидко. Ремонт планшетів Престижіо в нашій київській майстерні можливий не тільки для жителів столиці, а й для всіх жителів України. Надсилайте свій гаджет до нас за новою поштою, і наші майстри полагодять його в лічені дні.

Ми пропонуємо своїм клієнтам:

  • Висока якість виконання робіт;
  • Оперативність;
  • Професіоналізм;
  • Доступність

Одною з наших головних переваг є наявність інженерів-електронників, які здатні виконати компонентний ремонт будь-якої складності. Навіщо платити великі гроші за нову деталь, якщо її можна полагодити? Ми працюємо на результат, і ремонтуємо як для себе. Так що якщо ваш планшет зламався – надайте його ремонт нам.

Що може вийти з ладу?

Сучасні планшети – це досить складні пристрої. Виробники всіляко намагаються впихнути в девайс якомога більше технологічних штук і при цьому зробити таб максимально тонким. Внаслідок чого різні компоненти стають дуже вразливими і один неправильний рух може зламати який-небудь елемент. Ремонт гнізда зарядки планшета Prestigio після маніпуляцій з невідповідними зарядними пристроями виробляється нашим сервісним центром регулярно. Ремонт залитого рідиною динаміка планшета Prestigio теж можна включити в список найбільш популярних послуг, які вимагають кияни.

Але далеко не завжди в поломці винен власник пристрою. Іноді несправності можуть з’явитися і з природних причин, таким як:

  • Збої програмного забезпечення;
  • Виробничий брак;
  • Знос компонентів.

У таких випадках не обійтися без повної діагностики в сервісному центрі, адже причини збоїв в роботі можуть бути абсолютно неочевидними. Skeleton проведе комплексну діагностику безкоштовно і виявить всі баги, що засіли в табі. Ми гарантуємо якісний ремонт будь-яких планшетів Престижіо в Києві і повернемо працездатний девайс якомога швидше, щоб ви знову користувалися всіма перевагами сучасних технологій. Skeleton – оживимо все, навіть динозавра!

shape

Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

Чому ми

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Відгуки про нашу роботу

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Потрібен ремонт
але на вулиці дощ?

Можна нікуди не їхати!

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
kontakty-skeleton-obolon-768x576
ОБОЛОНЬ
Проспект Героїв Сталінграду 6,
1 поверх, вхід з проспекту Героїв Сталінграду
Україна, Київ
info@skeleton.ua
dizajn-bez-nazvaniya-2-768x432
БІЛИЧИ
Вулиця Берковецька 6,
Гіпермаркет Ашан, правий вхід, біля магазину Decathlon
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Skeleton Skeleton