Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт iPhone 12 mini

Оживляємо на постійній основі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти

Ціни на ремонт iPhone 12 mini

Перелік робітВартість грн.
Замена камеры 2080

Потрібен терміновий ремонт iPhone 12 mini? Потреба в цій послузі може виникнути з різних причин, але найчастіше власники смартфона потребують її після невдалого падіння гаджета, виникнення проблем з його зарядкою і попадання на нього води. У всіх описаних випадках необхідно якомога швидше віднести iPhone 12 mini в ремонт – це може вблагати процес відновлення, так як виникли несправності ще не встигнуть позначитися на роботі інших елементів конструкції.

З яких причин може знадобитися ремонт iPhone 12 mini в Києві

Деякі з таких приводів вже були названі раніше. В основному потреба в ремонті iPhone 12 mini в Києві виникає після:

  • падіння. Досить невдалого падіння на кахель або асфальт, щоб на екрані або задній кришці утворилися некрасиві тріщини. Іноді власнику смартфона везе, і той залишається функціональним протягом довгого часу, а самі тріщини не особливо заважають використовувати пристрій. Але найчастіше тріщини і відколи на екрані призводять до того, що апарат перестає нормально функціонувати. На ньому пропадає картинка, або її якість сильно знижується, так як пікселі на місці тріщини спотворюються.Може перестати працювати сенсорний модуль або захист по відбитку пальця – ця частина екрану просто перестає реагувати на дотики до неї. У таких випадках єдиним варіантом відновлення працездатності стає ремонт дисплея iPhone 12 mini;
  • попадання на апарат води. Це – одна з найпоширеніших і небезпечних проблем. Справа в тому, що повністю видалити воду з пристрою своїми силами неймовірно складно. Простіше віднести пристрій до фахівців – вони оглянуть гаджет, і на підставі результатів діагностики скажуть, як потрапляння води позначилося на працездатності смартфона, чи потрібно міняти в ньому деталі.

Інші несправності зустрічаються рідше. Часто потреба в ремонті екрану iPhone 12 mini виникає ще і з тієї причини, що власник смартфона не вважає за потрібне наклеїти на нього захисне скло.

Куди звернутися, якщо виникла потреба в ремонті iPhone 12 mini

Потрібно терміново відновити працездатність пристрою, але ви не знаєте, куди звернутися, так як раніше не стикалися з подібною проблемою? Ви можете прийти до нас. Наші фахівці виконають терміновий ремонт дисплея iPhone 12 mini в Києві, а також займуться усуненням інших несправностей.

Після того, як до нас надходить несправність приладу, наші фахівці проводять безкоштовну діагностику. Вона необхідна для того, щоб зрозуміти, які проблеми доведеться усунути – часто дрібні несправності приховують за собою більш серйозні проблеми. Звернутися за допомогою ви можете, залишивши заявку на сайті нашої компанії або зателефонувавши по телефону.

shape

Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

Чому ми

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Відгуки про нашу роботу

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Потрібен ремонт
але на вулиці дощ?

Можна нікуди не їхати!

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
kontakty-skeleton-obolon-768x576
ОБОЛОНЬ
Проспект Героїв Сталінграду 6,
1 поверх, вхід з проспекту Героїв Сталінграду
Україна, Київ
info@skeleton.ua
dizajn-bez-nazvaniya-2-768x432
БІЛИЧИ
Вулиця Берковецька 6,
Гіпермаркет Ашан, правий вхід, біля магазину Decathlon
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Skeleton Skeleton