Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт Apple Watch

Створені бути разом

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти

Ціни на ремонт Apple Watch

Перелік робітВартість грн
Діагностикабезкоштовно
Складання акту технічного станувід 250
Заміна екрану Apple Watch 382900
Заміна екрану Apple Watch 422900
Заміна АКБ (батареї) Apple Watch1600
Ремонт динаміку1400
Ремонт мікрофону1400
Ремонт після потрапляння вологи1400
Пайка компонентів1400

Apple в 2014 році випустив розумні годинник. А для повноцінної експлуатації годин необхідний Iphone не давніша 5-го. Непоганий комерційний хід. На сьогоднішній день продано стільки моделей і марок годин, що в них заплуталися навіть найвідданіші користувачі. Але вони знають одне, що без apple watch хліб не хліб і вода не вода, життя відсутня. І якщо трапилася яка-небудь поломка або сів акумулятор, то для їхнього власника настає апокаліпсис.

На цей випадок, щоб не забути, багато фанатів Apple виколюють собі на тілі татуювання з адресою сервісного центру “Скелетон”, де можна полагодити будь гаджет. Наприклад, на зап’ясті, на грудях або на всю спину: Київ, Позняки, проспект Петра Григоренка, 22/20, “Скелетон”. А якщо у когось немає такого напису, з ним перестають спілкуватися, і він з юзера перетворюється в лузера.

Один любитель виколов напис на виголеному потилиці, каже зручно, якщо що, через два дзеркала на iPhone фоткаю. Він всерйоз думає, що через це тільки йому в “скелетон” надають безкоштовну діагностику. Ну, майстри не стали його засмучувати, нехай людині приємно буде. Хоча діагностика безкоштовна для всіх. Як, до речі, і гарантія на ремонт.

Взагалі, цікаво, що від apple watch ніхто не вимагає точності ходу, як ніби вони показують не на часі, а статус їх власника. Вони (власники) можуть годинами міркувати про всі полезностях і достоїнства своєї моделі. Решта людства (неволодарі) вважають годинник Еппл черговим яблучним понтом.

Так само як у випадках з iphone і ipad частою причиною візиту в сервісний центр є розбитий дисплей. На apple watch він сапфіровий і майже не дряпається, але найменший удар об тверду поверхню стає фатальним. Хоча в “скелетон” заміна розбитого дисплея за терміновим тарифом відбувається раніше, ніж клієнт встигає випити чашку кави.

shape

Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

Чому ми

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

Прозорий сервіс

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Відгуки про нашу роботу

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Потрібен ремонт
але на вулиці дощ?

Можна нікуди не їхати!

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
team-28-min
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
kontakty-skeleton-obolon
ОБОЛОНЬ
Проспект Героїв Сталінграду 6, 1 поверх, вхід з проспекту Героїв Сталінграду
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Skeleton Skeleton