Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт Apple Mac Mini

Оживляємо на постійній основі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти

Ціни на ремонт Apple Mac Mini

Перелік робітВартість грн.
Діагностика безкоштовно

Незважаючи на те, що цей пристрій перестає працювати значно рідше, потреба в ремонті Мак Міні все одно може виникнути в будь-який момент. Пропонуємо вам ознайомитися з деякими поширеними проблемами, що приводять до несправності гаджета. Пам’ятайте, що для їх повноцінного усунення потрібне втручання професіоналів. Самостійні спроби ремонту можуть привести до того, що апарат не тільки не відновить свою колишню працездатність, але і повністю вийде з ладу.

До поширених причин того, чому може знадобитися ремонт Мак Міні в Києві, відносять:

  • частий перегрів. Невеликі розміри пристрою можна назвати одним з його основних переваг, але вони ж приводять до підвищеної уразливості гаджета до накопичення пилу і бруду. Так як всі елементи конструкції щільно розміщені всередині корпусу, дрібні частинки сміття осідають на всіх рухомих елементах, уповільнюють їх роботу і тим самим викликають перегрів. Самостійно прочистити пристрій, не пошкодивши при цьому важливі деталі, складно – краще звернутися в сервіс;
  • апарат став повільно завантажувати операційну систему і зависати при виконанні простих завдань. Причиною тому може стати як старий жорсткий диск, який перестав справлятися із збільшеним об’ємом завдань (на старих моделях), так і недолік оперативної пам’яті (на нових пристроях);
  • апарат перестав включатися. З великою часткою ймовірності причиною тому стає поломка блоку живлення, але не можна виключати й інші причини виникнення такої несправності;
  • дисплей справний, але зображення на нього не виводиться. Найчастіше причиною такої несправності стає поломка перехідника, за допомогою якого монітор підключається до основного пристрою.

Де можна отримати допомогу в ремонті Mac Mini

Шукаєте того, хто займеться ремонтом Mac Mini в Києві? Зверніться до нас! Ми гарантуємо високу якість проведених робіт. Перед початком ремонту в обов’язковому порядку проводиться безкоштовна діагностика. Вона необхідна для того, щоб зрозуміти, в якому стані знаходиться переданий на відновлення пристрій і чи немає прихованих проблем, які необхідно усунути для відновлення його працездатності.

Після її проведення наш клієнт отримує докладний опис виявлених проблем. Ознайомитися з цінами на ремонт Mac Mini можна на нашому сайті. Через нього також можна залишити заявку на виїзд майстра.

shape

Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

Чому ми

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Відгуки про нашу роботу

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Потрібен ремонт
але на вулиці дощ?

Можна нікуди не їхати!

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
kontakty-skeleton-obolon-768x576
ОБОЛОНЬ
Проспект Героїв Сталінграду 6,
1 поверх, вхід з проспекту Героїв Сталінграду
Україна, Київ
info@skeleton.ua
dizajn-bez-nazvaniya-2-768x432
БІЛИЧИ
Вулиця Берковецька 6,
Гіпермаркет Ашан, правий вхід, біля магазину Decathlon
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Skeleton Skeleton