Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт iPhone 12

Оживляємо на постійній основі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти

Ціни на ремонт iPhone 12

Перелік робітВартість грн.
Замена дисплея высокое качество 17350
Заміна заднього скла 3750
Замена камеры 2080

Якщо iPhone 12 раптово вийшов з ладу, не поспішайте його викидати і купувати новий гаджет. На практиці багато проблем можна виправити за допомогою ремонту iPhone 12. Крім того, він обійдеться помітно дешевше покупки нового смартфона, а кваліфіковані фахівці здатні витратити на повне відновлення гаджета всього 2-3 дня.

Які несправності змушують звернутися за ремонтом iPhone 12 в Києві

Вартість смартфона і якість його початкової збірки не гарантують того, що з часом він не буде працювати гірше. Під час експлуатації всі елементи конструкції поступово зношуються, через що виникає необхідність в їх заміні. Для цього пристрою характерні такі несправності, як:

  • проблеми з підзарядкою. Пристрій може почати заряджатися повільніше або перестати реагувати на підключення до мережі електроживлення. Якщо проблема не в зарядному пристрої, то вона може ховатися в дрібних несправності всередині самого апарату – з часом виходить з ладу гніздо зарядки і т.д .;
  • тріщини на дисплеї. Мабуть, одна з найбільш поширених проблем. Від цього особливо страждають смартфони, власники яких обходяться без захисного скла. Досить одного невдалого падіння для того, щоб смартфон перестав реагувати на дотики до екрану або датчику відбитків пальців. Неприємні і неглибокі тріщини, що зачіпають тільки картинку на дисплеї. В такому випадку необхідний терміновий ремонт дисплея iPhone 12, адже з часом при натисканні проблема може посилитися, навіть якщо зараз тріщини не вплинули на роботу смартфона;
  • попадання води на електроніку всередині пристрою. Причина такої несправності – падіння смартфона в ванну, туалет, перекинута на нього чашка з водою або іншим напоєм. Зазвичай в такому випадку ремонт iPhone 12 проводиться якомога швидше, адже незрозуміло, куди встигла потрапити вода і чи змогли її швидко видалити підручними засобами (зазвичай смартфон занурюють в сухий рис, який витягує надлишки вологи).

Від чого залежить ціна ремонту iPhone 12

Встановити вартість ремонту iPhone 12 в Києві можна тільки після проведення повноцінної діагностики пристрою. Вона необхідна, так як без використання спеціального обладнання складно зрозуміти, які елементи апарату порушені, чи можна їх врятувати чи потрібно встановлювати в смартфон нові деталі замість зіпсованих.

Чим складніше випадок, тим дорожче буде відновлення пристрою. Так, вартість ремонту екрану iPhone 12 буде змінюватися в залежності від того, чи постраждали розташовані під ним модулі чи ні.

Куди звернутися за ремонтом екрану iPhone 12

Потрібен швидкий ремонт дисплея iPhone 12 в Києві за вигідними цінами з гарантією якості проведених робіт? Ви можете звернутися до нас. Наші фахівці займаються професійним ремонтом 12 iPhone незалежно від його складності. Ми готові провести безкоштовну діагностику і відремонтувати смартфон в короткі терміни. Залишити заявку ви можете на нашому сайті.

shape

Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

Чому ми

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Відгуки про нашу роботу

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Потрібен ремонт
але на вулиці дощ?

Можна нікуди не їхати!

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
kontakty-skeleton-obolon-768x576
ОБОЛОНЬ
Проспект Героїв Сталінграду 6,
1 поверх, вхід з проспекту Героїв Сталінграду
Україна, Київ
info@skeleton.ua
dizajn-bez-nazvaniya-2-768x432
БІЛИЧИ
Вулиця Берковецька 6,
Гіпермаркет Ашан, правий вхід, біля магазину Decathlon
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Skeleton Skeleton