Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Відновлення даних з жорсткого диска

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Відновлення даних з жорсткого диска ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
  • Відновлення даних з жорсткого диска

Ціна на послуги ремонту

Перелік робіт Вартість

Коли і чому потрібно відновлення даних з HDD

Часткова або повна втрата доступу до інформації відбувається через фізичні пошкодження та програмні збої.

Фізичний (апаратний) вихід з ладу – це пошкодження HDD, через яке він втрачає працездатність. Щоб відновити інформацію, потрібно спочатку замінити або відремонтувати зламані елементи. Після цього можна зробити повну копію диска, на якій будуть відновлені всі дані.

Логічний (програмний) збій – це помилка в зчитуванні інформації з фізично справного жорсткого диска. Відновлення даних проводиться на спеціальному обладнанні програмними інструментами.

Апаратні причини втрати інформації

Пошкодження в герметичній області

Блок магнітних головок, пластини, двигун укладені в герметичну камеру, заповнену чистим повітрям. Це потрібно для того, щоб запобігти потраплянню будь-яких забруднень, так як найдрібніша порошинка може пошкодити вузол записи і зчитування.

Начинка герметичного блоку може ламатися, деформуватися, працювати некоректно через падіння з великої висоти, перегріву, природного зносу. Пошкоджені елементи зазвичай треба міняти, але в окремих випадках можна полагодити. Наприклад, при залипанні магнітних головок часто допомагає виведення їх в правильне положення спеціальним інструментом.

Несправності електронної плати

Найвразливіша ділянку плати – мікросхема контролера. Вона може згоріти через стрибок напруги, накопичення статичної електрики, несправного блоку живлення, неправильного підключення жорсткого диска.

У таких випадках потрібно поставити нову плату і прошити її – перенести настройки зі старої плати. Прошивка виконується за допомогою спеціалізованих апаратних і програмних інструментів.

Непридатні для читання ділянки на поверхні магнітного диска

Биті сектора з’являються через порушення правил експлуатації і через природний знос. У першому випадку проблема розвивається лавиноподібно, тому жорсткий диск потрібно терміново міняти. У другому – термін, що залишився служби непередбачуваний, краще замінити HDD відразу.

Відновити уражені області неможливо, але можна зчитати з них інформацію. Для цього використовується спеціальна апаратура і службове програмне забезпечення.

Програмні причини втрати даних

Порушення в логічній структурі диска

Логічна структура визначає, як класифікуються дані, в якому форматі і на якій ділянці диска зберігається кожна одиниця інформації. Якщо логічна структура порушена, операційна система і програми не отримують коректні відповіді на запити і не можуть звертатися до потрібних даних. Характерні ознаки проблеми – втрата доступу до розділів диска, неправильний формат файлів або їх зникнення.

Для відновлення даних потрібно зробити повну точну копію диска по всіх секторах, проаналізувати пошкодження і зчитати інформацію.

Збої в роботі службових програм

Службові програми координують зв’язок диска з іншими пристроями в системному блоці комп’ютера. Розділи з файлами цих програм закриті від користувачів, ці дані не можна видалити без застосування шкідливого ПЗ.

Якщо це сталося, то диск не визначається в BIOS або визначається некоректно.

Пошкоджена службова область відновлюється за допомогою спеціального обладнання. Після цього файли можна відкрити на комп’ютері або, якщо є й інші збої в роботі диска, перенести на інший накопичувач.

Форматування диска, видалення інформації

Після форматування диска операційна система вважає всі призначені для користувача сектора вільними. Фізично в них залишаються дані, але поверх них буде записуватися нова інформація.

У таких випадках важливо мінімізувати запис нових даних-не оновлювати програми, які не зберігати на жорсткий диск файли – і якомога швидше звернутися в сервіс. Ми скопіюємо всі сектори диска на інший носій і відновимо з нього інформацію.

Блокування диска паролем

Іноді користувачі втрачають пароль і разом з ним втрачають доступ до своїх даних. Краще цього не допускати, але якщо таке трапилося – фахівці знімуть блок програмними або апаратними методами.

Чим небезпечні самостійні спроби відновлення

Відновити дані з жорсткого диска можна тільки за допомогою спеціального обладнання. В першу чергу воно необхідне для діагностики і виявлення причини втрати інформації.

Якщо це апаратна несправність, то знадобляться запчастини та практичні навички заміни вузлів в вінчестері.

Якщо це логічний збій, то потрібні професійні програми, які не поширюються через інтернет безкоштовно, не мають простого віконного інтерфейсу і не запускаються звичайним порядком на комп’ютері. Якщо користувач десь і надітий таку програму, то застосувати її все одно не зможе через відсутність обладнання та навичок роботи з професійним ПО.

Як намагаються повернути доступ до інформації самостійно – у користувача є всього 2 способи:

1.Засобами системи – наприклад, запустити перевірку диска або відновлення ОС.

2.Утилітами невідомого походження, які поширюються в інтернеті.

Перший варіант щодо нешкідливий, але пробувати вирішувати таким чином проблему можуть тільки досвідчені користувачі, які добре розуміють, як працює кожен штатний інструмент ОС. Якщо є хоч найменші сумніви – не ризикуйте, а звертайтеся в сервіс.

У другому варіанті ви можете пошкодити логічну структуру диска, до того ж використання стороннього ПЗ невідомого походження завжди великий ризик.

Чому варто звернутися до нас

Вирішуємо проблеми будь-якої складності – що б не трапилося з диском, ми повернемо ваші дані.

Ставимося до вас з розумінням і повагою. Відновлення файлів з жорсткого диска – це наша робота, ми розуміємо, що користувач може чогось не знати і робити помилки, тому ніколи не критикуємо неправильне поводження з диском, а ділимося досвідом за вашим бажанням

Забезпечуємо зручний сервіс – ви можете відправити диск на відновлення з кур’єром і таким же чином отримати відновлені дані.

Вартість відновлення даних з жорсткого диска залежить тільки від ступеня його пошкодження. Чим швидше і простіше вирішується проблема – тим дешевше.

Виконуємо відновлення даних з жорсткого диска в Києві. Працюємо з HDD всіх виробників і будь-яких років випуску. Відновлюємо інформацію, створену під управлінням будь-якої операційної системи.

Які строки на ремонт?

Є ремонти, які ми виконуємо протягом 20 хвилин, але в середньому, це займає від 1 до 3 робочих днів. Наші інженери-ракета! Однак є ремонти, де потрібно дуже добре попрацювати) Тому оживлення займе трошки більше часу)

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

У вартість ремонту входить ціна комплектуючих?

Так, у вартість ремонту входить ціна комплектуючих.

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua
Skeleton Skeleton