Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Відновлення інформації з відеореєстраторів

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Відновлення інформації з відеореєстраторів ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
  • Відновлення інформації з відеореєстраторів

Ціна на послуги ремонту

Перелік робіт Вартість
Відновлення інформації від

Реєстратор (Digital Video Recorder, DVR) – це пристрій для запису, зберігання та відтворення інформації, яка надходить з відеокамери.

За типом архітектури DVR діляться на дві основні групи:

  1. Пристрої на базі ПК – працюють під управлінням Windows, Linux, рідше іншої ОС.
  2. Автономні DVR – мають власну операційну систему, яка не регламентується ніякими стандартами.

Пристрої обох типів застосовуються в системах відеоспостереження і контролю доступу – на підприємствах, в будинках, на вулиці, в транспорті. Відеозаписи використовуються при поліцейських і корпоративних розслідуваннях, є доказом у суді.

Втрата інформації, необхідної людині для захисту своїх прав та інтересів, може викликати серйозні проблеми. Ми допоможемо запобігти такій ситуації – виконаємо відновлення даних з відеореєстратора.

Причини втрати інформації

1.Випадкове або зловмисне видалення. Іноді користувачі ненавмисно натискають очищення диска в меню реєстратора. Буває, дані видаляють навмисно, щоб приховати докази. Відновлення проводиться на програмно-апаратному комплексі, алгоритм робіт залежить від архітектури носія і його файлової системи.

2.Ініціалізація Windows. Це окремий випадок видалення інформації, який заслуговує на окрему згадку. При підключенні до комп’ютера диска з даними з DVR система може запропонувати ініціалізацію – з’явиться відповідне спливаюче вікно. Погоджуватися не можна, потрібно натиснути кнопку скасування. Інакше відео стануть недоступними для перегляду звичайними засобами, так як система буде вважати, що вони вилучені. Потрібно буде робити відновлення даних з жорсткого диска відеореєстратора.

3.Втрата пароля. Блокування знімається за допомогою професійного обладнання.

4.Фізична несправність. У такій ситуації потрібно провести тести на спеціальному обладнанні. Далі виконується ремонт, якщо це можливо, або витягується носій інформації, з нього зчитуються дані.

5.Програмний збій. Якщо це поширена модель – під неї є прошивка. Якщо DVR рідкісний, не продається офіційно на території України або дуже старий, то для нього потрібно буде писати програму. Відновлення даних з відеореєстратора в будь-якому випадку можливо.

6.Недозапис. Це характерна проблема автомобільних відеореєстраторів. У момент аварії може вилетіти флешка або акумулятор. Якісь дані встигнуть записатися, тому спеціальними засобами можна відновити відео з карти пам’яті реєстратора.

До чого призводять спроби зробити самостійно

Інженери нашого сервісного центру відновлюють дані за допомогою спеціального обладнання та професійних програм. Користувач не має таких інструментів і часто немає повного розуміння принципів роботи DVR.

Будь-які спроби зробити відновлення самостійно можуть не просто не увінчатися успіхом, а ще більше зашкодити дані. Тим більше небезпечно використання програм від невідомих розповсюджувачів.

Чому варто звернутися до нас

Повний комплект послуг – можемо не тільки відновити дані, але також переписати їх у іншому форматі і відремонтувати пошкоджений реєстратор.

Людські терміни – техніка не лежить у нас тижнями в очікуванні поставки якихось компонентів, все є на складі або буде отримано протягом дня.

Зручний сервіс – є кур’єрська доставка в ремонт і назад.

Чесна ціна – вартість роботи залежить тільки від її складності.

Маємо 20-річний досвід роботи.

Телефонуйте нам якщо хочете гарантовано відновити важливі відеодані з реєстратора

Які строки на ремонт?

Сроки відновлення інформації з відеореєстраторів напряму залежать від ціни. Чим швидше, тим дорожче. В середньому, щоб ціна була оптімальна, срок відновлення складає 30 робочих днів.

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

У вартість ремонту входить ціна комплектуючих?

Так, у вартість ремонту входить ціна комплектуючих.

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua
Skeleton Skeleton