Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Відновлення інформації з Raid-масивів

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Відновлення інформації з Raid-масивів ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
  • Відновлення інформації з Raid-масивів

Ціна на послуги ремонту

Перелік робіт Вартість

Для збереження даних у великому обсязі зазвичай застосовують спеціальну техніку raid-масивів, що передбачає об’єднання декількох дисків в логічний елемент з метою підвищення продуктивності. Таким чином, можна зробити роботу системи більш швидкодіючою і знизити ймовірність виходу з ладу. Даний спосіб зберігання дозволяє найбільш надійно зберегти інформацію, але, як і в будь-якому іншому пристрої, в Raid може відбутися збій, результатом якого стає втрата даних. Фахівці нашого сервісного центру допоможуть провести відновлення даних з raid в Києві, але також ви можете надіслати нам свій пристрій по Новій Пошті.

Коли необхідно відновлення даних з Raid

Зазвичай відновлення масиву може знадобитися з наступних причин:

відновлення даних raid, коли один або кілька жорстких дисків із загального масиву вийшли з ладу;

відновлення інформації raid в разі її логічного руйнування;

відновлення інформації з raid масиву після збою контролера;

відновлення масиву після призначених для користувача помилок.

Так як raid 0, raid, raid 5 або інша версія масиву є досить складною структурою, що складається з декількох накопичувачів, провести процедуру відновлення досить складно. Різні типи Raid вирішують різні завдання і мають різні рівні надійності. Перш за все, наші фахівці проведуть діагностичні заходи з метою виявлення збоїв. Потім здійснюється безпосередньо відновлення інформації, для цього створюють проектні копії кожного елемента.

Таким чином, створюється програмна схема масиву, яка в подальшому використовується для проведення всіх дій, що входять в процес відновлення. У деяких випадках створити копії буває неможливо навіть при використанні спеціального програмного забезпечення. В цьому випадку використовуються оператори-блокатори.

В даний час винайдено безліч способів збереження інформації. Але якою б досконалою не була кожна нова методика, завжди існує ризик втрати даних. Причини можуть бути різними, від втручання людського фактора до непередбачених збоїв і фізичної втрати носіїв, але ви завжди можете відновити дані, звернувшись за допомогою в наш сервісний центр.

Які строки на ремонт?

Є ремонти, які ми виконуємо протягом 20 хвилин, але в середньому, це займає від 1 до 3 робочих днів. Наші інженери-ракета! Однак є ремонти, де потрібно дуже добре попрацювати) Тому оживлення займе трошки більше часу)

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

У вартість ремонту входить ціна комплектуючих?

Так, у вартість ремонту входить ціна комплектуючих.

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua
Skeleton Skeleton