Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Відновлення інформації з Flash накопичувачів (карт пам’яті)

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Відновлення інформації з Flash накопичувачів (карт пам’яті) ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
  • Відновлення інформації з Flash накопичувачів (карт пам’яті)

Ціна на послуги ремонту

Перелік робіт Вартість

Flash-накопичувачі – компактні і досить місткі пристрої, що запам’ятовують. На них зберігають фото, відео, і не завжди роблять резервні копії цих файлів, тому що іноді такої можливості немає – у відпустці, наприклад.

Якщо карта пам’яті зламалася або не визначається, не турбуйтеся! Приносьте її в наш сервісний центр в Києві. Ми можемо відновити дані з флешки фотоапарату або телефону, коли виріб пошкоджено.

Причини з яких потрібно відновлення даних

Механічні пошкодження

Це помітні деформації корпусу і роз’єму – злами, тріщини і т. д. Флешки не переносять сильні удари і тривалі навантаження тиском. Стійкість до пошкоджень залежить від міцності корпусу, який захищає мікросхему. Звичайну пластикову карту пам’яті потрібно зберігати акуратно: не класти на неї важкі предмети, ховати від маленьких дітей, собак, кішок. Друге також необхідно для безпеки сім’ї та вихованців.

Для відновлення файлів з флешки потрібно точно визначити характер і ступінь пошкоджень. Якщо зламаний тільки роз’єм, а плата ціла або деформована мінімально, то можна отримати доступ до інформації через контролер. У складних випадках, коли начинка сильно постраждала, потрібно випоювати мікросхеми і зчитувати з них інформацію на спеціальному обладнанні.

Особлива ситуація – відновлення даних з сильно пошкодженою флешки microSD. Це монолітна конструкція, в якій контролер і плата знаходяться на одному кристалі. При будь-якій помітній деформації потрібен складний ремонт. Потрібно під мікроскопом припаяти виводи до спеціального адаптеру, а потім зчитувати дані. При цьому необхідно заздалегідь знати, який контакт за що відповідає, або зробити розпіновку за допомогою точно такої карти пам’яті.

Апаратні несправності

Контролер, ланцюги живлення можуть вийти з ладу від стрибка напруги. Це трапляється коли флешка підключена до комп’ютера або карта пам’яті знаходиться в телефоні, що стоїть на зарядці. Ще одна причина апаратних несправностей – потрапляння вологи при форс-мажорних ситуаціях і просто необережному користуванні.

У таких випадках немає видимих дефектів корпусу і мікросхема зазвичай не пошкоджена. Щоб відновити файли на флешці, її потрібно розібрати і вважати дані за допомогою спеціального обладнання.

Фізичний знос накопичувача

Флешка або карта пам’яті може служити більше 10 років при інтенсивному використанні та дбайливого ставлення. Іноді ознаки зносу з’являються набагато раніше, це залежить від багатьох факторів.

У таких випадках потрібно відновити дані з карти пам’яті на спеціальному обладнанні і вже не використовувати зношений накопичувач для зберігання інформації.

Логічні помилки

Це збої в роботі керуючих програм, віруси, наслідки неправильного відключення. У таких випадках карта пам’яті не працює або працює некоректно, але фізично справна.

Відновлення даних виконується за допомогою програмно-апаратного комплексу. Службові програми перезаписувати, а віруси видаляються без втрати файлів користувача.

Випадкове видалення або форматування

Повністю відновити дані з флешки телефону, фотоапарату можна, головне – не пробувати робити це самостійно і не записувати на накопичувач нову інформацію.

До чого призводять спроби самостійного відновлення

В результаті використання, наприклад, стороннього ПЗ може трапитися все що завгодно – крадіжка особистих даних, втрата доступу до всіх розділів жорсткого диска.

Чому варто звернутися в наш сервісний центр

Повністю відновлюємо дані з флешок SD і будь-яких інших виробників.

Дістаємо інформацію, коли виріб пошкоджено.

Зручний сервіс – є кур’єр, який забере флешку там, де вам зручно, і привезе виконану роботу туди, куди ви скажете.

Щоб замовити відновлення даних з флешки або флеш-накопичувача в Києві, зателефонуйте нам або натисніть кнопку «Викликати кур’єра».

Які строки на ремонт?

Є ремонти, які ми виконуємо протягом 20 хвилин, але в середньому, це займає від 1 до 3 робочих днів. Наші інженери-ракета! Однак є ремонти, де потрібно дуже добре попрацювати) Тому оживлення займе трошки більше часу)

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

У вартість ремонту входить ціна комплектуючих?

Так, у вартість ремонту входить ціна комплектуючих.

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

“Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua
Skeleton Skeleton