Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт блока живлення ноутбука

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти

  Ціна на послуги ремонту

  Перелік робітВартість

  Основне завдання блока живлення на ноутбуці – забезпечити подачу необхідного електроживлення шляхом зниження рівня напруги струму. Тому будь-які проблеми з електропостачанням можуть вкрай негативно позначитися на стані вузла і навіть спричинити його поломку. Вирішення проблеми – ремонт блока живлення для ноутбука силами наших майстрів.

  Коли потрібний ремонт блоку живлення

  Серед основних причин, через які дорогій техніці потрібен ремонт універсального блока живлення в ноутбуці, варто назвати:

  • Різкі перепади напруги в електромережі. Результат цього явища – вихід з ладу основної мікросхеми та з’єднаних з нею транзисторів, запобіжників та конденсаторів. Якщо ремонт блока живлення ноутбука потребує заміни перерахованих деталей, його вартість буде надто високою, тому раціональнішою буде заміна цього вузла.
  • Ушкодження зарядного пристрою внаслідок сильного удару чи падіння з висоти. Тут ремонт блоку живлення для ноутбуків можливий лише у разі відсутності пошкоджень на текстоліті (електроізоляційний матеріал конструкції).
  • Попадання всередину пристрою води, результатом дії якої стане коротке замикання з подальшим згорянням елементів. У такій ситуації ремонт зарядок для ноутбуків може виявитися дорожчим, ніж встановлення нового елемента, тому остаточне рішення приймається за погодженням з клієнтом після діагностики лептопа.
  • Наслідки тривалого перегріву, коли вузол виходить з ладу внаслідок швидкого вичерпання робочого ресурсу та відсутності охолодження. У цій ситуації ремонт блоку живлення для ноутбуків буде порівняно складним та витратним. Запобігти подібним поломкам у майбутньому дозволить перевірка якості контактів або заміна блоку на оригінальний аналог зі збільшеними параметрами по напрузі
  • Перетирання чи поломка дроту, причиною якого стає надто сильний вигин кабелю, його потрапляння під стілець чи пошкодження домашніми тваринами. Результат – коротке замикання, можливо пошкодження схеми живлення. Ремонт блоку живлення в цьому випадку полягає в заміні кабелю, який зазвичай не займає багато часу.

  Ще одна поширена проблема – вихід з ладу штекера одночасно з пошкодженням гнізда. Тут ремонт блоку живлення для ноутбука обійдеться власнику недорого і не матиме серйозних наслідків для лептопа.

  Професійний ремонт блоків живлення ноутбуків

  Зверніть увагу: будь-які спроби самостійно здійснити ремонт блоку живлення ноутбуків можуть спричинити серйозні несправності, а також повне або часткове знищення даних на жорсткому диску. Тому важливо, щоб ремонт блоків живлення ноутбуків здійснювали фахівці з великим практичним досвідом, який:

  1. уточнять характер поломки;
  2. проведуть повну діагностику лептопа із використанням фірмового програмного забезпечення;
  3. замінять зношені деталі оригінальними комплектуючими;
  4. виконають необхідну профілактику з метою унеможливлення повторного виникнення проблеми в найближчому майбутньому.

  Професійний ремонт живлення для ноутбука після різкого стрибка напруги або падіння – найкраще, що можна зробити для тривалої справної роботи дорогої техніки.

  Де відремонтувати блок живлення ноутбука

  Звернувшись до нашого сервісного центру, ви можете відремонтувати блок живлення в ноутбуці за доступною ціною, а також замовити ремонт або заміну старих комплектуючих лептопа, які морально застаріли або демонструють явні ознаки поломки. Це може бути твердотільний накопичувач, материнська плата, графічний редактор або інші деталі, замінити які нові елементи у пристрої необхідно через явних проблем у роботі. Отримати додаткову інформацію про послуги та уточнити ціну на ремонт ноутбука ви зможете, зателефонувавши нам у робочий час за вказаними номерами телефонів.

  shape

  Єнот виправ телефон? Ми допоможемо!

  Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

  ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

  Чому ми

  “Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

  Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

  Ремонтуємо як для себе.

  Дорожимо своєю репутацією і Вашої технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

  Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

  Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки

  Прозорий сервіс.

  Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

  Відгуки про нашу роботу

  ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
  shape1

  Потрібен ремонт
  але на вулиці дощ?

  Можна нікуди не їхати!

  Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

  Викличте кур’єра
  b56a1925
  ПОЗНЯКИ
  Проспект Петра Григоренка, 22/20,
  1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
  Україна, Київ
  info@skeleton.ua
  kontakty-skeleton-obolon-768x576
  ОБОЛОНЬ
  Проспект Героїв Сталінграду 6,
  1 поверх, вхід з проспекту Героїв Сталінграду
  Україна, Київ
  info@skeleton.ua
  dizajn-bez-nazvaniya-2-768x432
  БІЛИЧІ
  Вулиця Берковецька 6,
  Гіпермаркет Ашан, правий вхід, біля магазину Decathlon
  Україна, Київ
  info@skeleton.ua
  Києво-Святошинський
  вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
  info@skeleton.ua
  Skeleton Skeleton