Skeleton Skeleton
стан ремонту Викликати кур’єра

Ремонт блока живлення ноутбука

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
Як нас знайти
Ремонт блока живлення ноутбука ЗАЯВКА НА РЕМОНТ
  • Ремонт блока живлення ноутбука

Основне завдання блока живлення на ноутбуці – забезпечити подачу необхідного електроживлення шляхом зниження рівня напруги струму. Тому будь-які проблеми з електропостачанням можуть вкрай негативно позначитися на стані вузла і навіть спричинити його поломку. Вирішення проблеми – ремонт блока живлення для ноутбука силами наших майстрів.

Ціна на послуги ремонту

Перелік робіт Вартість
Чистка, продування безмасляним компресором системи охолодження. Заміна термопасти Arctic Cooling Швейцарія стандартних ноутбуків 790
Чистка, продування безмасляним компресором системи охолодження. Заміна термопасти Arctic Cooling Швейцарія ноутбуків ігровий і професійної серії 990
Мінімальна вартість послуг, оплачується в будь-якому випадку. Може включати, але не обов'язково: поверхневий огляд, тестування, підбір/пошук запчастин, технічної документації, збирання/розбирання тощо. 200
Ремонт після попадання вологи за домовленістю
Пайка, компонентний ремонт за домовленістю
Заміна акумулятора за домовленістю
Заміна роз'єму за домовленістю
Заміна кабелю у блоці живлення від 350
Заміна матриці (екрана, дисплею) за домовленістю
Пайка материнської платы за домовленістю
Компонентний ремонт за домовленістю
Ремонт корпусу і петель (склейка відновлення) за домовленістю
Мінімальна вартість послуг 200

Коли потрібний ремонт блоку живлення

Серед основних причин, через які дорогій техніці потрібен ремонт універсального блока живлення в ноутбуці, варто назвати:

  • Різкі перепади напруги в електромережі. Результат цього явища – вихід з ладу основної мікросхеми та з’єднаних з нею транзисторів, запобіжників та конденсаторів. Якщо ремонт блока живлення ноутбука потребує заміни перерахованих деталей, його вартість буде надто високою, тому раціональнішою буде заміна цього вузла.
  • Ушкодження зарядного пристрою внаслідок сильного удару чи падіння з висоти. Тут ремонт блоку живлення для ноутбуків можливий лише у разі відсутності пошкоджень на текстоліті (електроізоляційний матеріал конструкції).
  • Попадання всередину пристрою води, результатом дії якої стане коротке замикання з подальшим згорянням елементів. У такій ситуації ремонт зарядок для ноутбуків може виявитися дорожчим, ніж встановлення нового елемента, тому остаточне рішення приймається за погодженням з клієнтом після діагностики лептопа.
  • Наслідки тривалого перегріву, коли вузол виходить з ладу внаслідок швидкого вичерпання робочого ресурсу та відсутності охолодження. У цій ситуації ремонт блоку живлення для ноутбуків буде порівняно складним та витратним. Запобігти подібним поломкам у майбутньому дозволить перевірка якості контактів або заміна блоку на оригінальний аналог зі збільшеними параметрами по напрузі
  • Перетирання чи поломка дроту, причиною якого стає надто сильний вигин кабелю, його потрапляння під стілець чи пошкодження домашніми тваринами. Результат – коротке замикання, можливо пошкодження схеми живлення. Ремонт блоку живлення в цьому випадку полягає в заміні кабелю, який зазвичай не займає багато часу.

Ще одна поширена проблема – вихід з ладу штекера одночасно з пошкодженням гнізда. Тут ремонт блоку живлення для ноутбука обійдеться власнику недорого і не матиме серйозних наслідків для лептопа.

Професійний ремонт блоків живлення ноутбуків

Зверніть увагу: будь-які спроби самостійно здійснити ремонт блоку живлення ноутбуків можуть спричинити серйозні несправності, а також повне або часткове знищення даних на жорсткому диску. Тому важливо, щоб ремонт блоків живлення ноутбуків здійснювали фахівці з великим практичним досвідом, який:

  1. уточнять характер поломки;
  2. проведуть повну діагностику лептопа із використанням фірмового програмного забезпечення;
  3. замінять зношені деталі оригінальними комплектуючими;
  4. виконають необхідну профілактику з метою унеможливлення повторного виникнення проблеми в найближчому майбутньому.

Професійний ремонт живлення для ноутбука після різкого стрибка напруги або падіння – найкраще, що можна зробити для тривалої справної роботи дорогої техніки.

Де відремонтувати блок живлення ноутбука

Звернувшись до нашого сервісного центру, ви можете відремонтувати блок живлення в ноутбуці за доступною ціною, а також замовити ремонт або заміну старих комплектуючих лептопа, які морально застаріли або демонструють явні ознаки поломки. Це може бути твердотільний накопичувач, материнська плата, графічний редактор або інші деталі, замінити які нові елементи у пристрої необхідно через явних проблем у роботі. Отримати додаткову інформацію про послуги та уточнити ціну на ремонт ноутбука ви зможете, зателефонувавши нам у робочий час за вказаними номерами телефонів.

Які строки на ремонт?

Є ремонти, які ми виконуємо протягом 20 хвилин, але в середньому, це займає від 1 до 3 робочих днів. Наші інженери-ракета! Однак є ремонти, де потрібно дуже добре попрацювати) Тому оживлення займе трошки більше часу)

Чи надається гарантія на послуги?

Гарантія на проведені роботи становить від 3 до 6 місяців.

Як працює кур'єр/кур'єрська доставка в Києві?

Вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом-заповнити форму "Викликати кур'єра" на сайті, написати нам в Фейсбук, Телеграм, Вайбер, або просто подзвонити! Далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей поломки, строків ремонту і час приїзду нашого кур'єра. Після закінчення ремонту, ми доставимо вашого улюбленця!

У вартість ремонту входить ціна комплектуючих?

Так, у вартість ремонту входить ціна комплектуючих.

Що ще ремонтуємо?

Ремонтуємо все-від мобільного та ноутбука, до дрона і електросамоката! Подивитися всі категорії техніки можна на цій сторінці.

Якщо я не з Києва, можна вам відправити техніку на ремонт?

Ми ремонтуємо техніку з усієї України. Адреса для відправки: смт. Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Нова пошта,відділення №1, компанія Скелетон сервіс 063 205 12 12. Перед відправкою зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей по термінах, ціні і можливості ремонту пристрою.

shape

Залиште заявку, все інше ми зробимо самі!

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

"Зубастий сервіс" більше ХХ років досвіду, ми бачили все!

Тільки кваліфіковані кадри. Знання та досвід праці наших спеціалістів дозволяє впоратися з будь-якими, навіть неординарними задачами.

Ремонтуємо як для себе.

Дорожимо своєю репутацією і Вашою технікою. Оснащення за промисловими стандартами кожної робочої зони і кожного робочого місця.

Працюємо з найкрупнішими рітейлерами.

Алло, Эпіцентр, Комфі, Розетка та ін. довіряють нам гарантійне обслуговування своєї техніки.

Прозорий сервіс.

Кліенти та колеги можуть спостерігати за робочим процесом.

Взято відгуків у наших клієнтів: 70
Середня оцінка послуги: 4.75
ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ
shape1

Викличте нашого кур’єра, все інше ми зробимо самі!

Викличте кур’єра
Де ми
b56a1925
ПОЗНЯКИ
Проспект Петра Григоренка, 22/20,
1 поверх, вхід з проспекту П.Григоренка
Україна, Київ
info@skeleton.ua
Києво-Святошинський
вулиця Васильківська, 83б, Новосілки, 03027
info@skeleton.ua